061 Журналістика

Освітня програма: Видавнича справа та редагування

Кваліфікація: Фахівець видавничо-поліграфічного виробництва

Сфера діяльності: видавництва, друкарні, поліграфічні підприємства, друковані та електронні засоби масової інформації, рекламні агентства.

Функції фахівця: укладання угод з авторами та приймання матеріалів для публікацій у видавництвах та засобах масової інформації, оцінка й рецензування авторського оригіналу, перевірка фактичного матеріалу, вичитування рукопису, редакційне опрацювання журналістських текстів, забезпечення дотримання вимог державних стандартів та рекламування окремих груп творів у засобах масової інформації.

Посади: фахівець видавничо-поліграфічної справи, коректор, редактор, оброблювач інформації, оброблювач замовлень, друкар.

Отримавши освіту фахівця із видавничої справи та редагування, випускник зможе: реалізуватись у видавничому бізнесі, сфері рекламної комунікації; працювати у видавничо-поліграфічній структурі,  репортером у друкованих та електронних засобах масової інформації, бути театральним чи літературним критиком (online); створювати інтернет-видання, інтернет-сайти, займатися комп’ютерним дизайном.