Kaspersky 5 crack, Microsoft office 2010 crack of dawn paddlesports, Driver bluetooth acer 4732z, Penthouse 2014 magazine, Driver network card tp-link, Department tyler license driver, Epson tm-u220 vista driver, I download share, No reconoce la unidad de dvd windows vista, Red hot jam vol 359, The punisher velcro patch, Dishonored no cd fix, Traktor dj studio 3 deutsch patch

студентська рада 2019-2020

голова студентської ради

Горбань Луїза

КОМАНДА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

54892bee-d4f9-48dd-bdad-7f35476b884d

Селін Артем

Академічний сектор - саме той сектор, що впливає і приймає участь в організації навчального процесу коледжу. Академічний сектор - не тільки робота старост, а й відповідальне ставлення до свого навчання кожного студента. Основний зв'язок, який було розвинуто - "студент - адміністрація" та "староста - завідувач відділення". Насправді ж бути старостою - це не просто вміння, це поклик душі, в захисті і допомозі студентам своєї групи!

Профорієнтаційний сектор - це люди які представляють наш коледж, ті хто вітають на дні відкритих дверей, ті хто рекламує його по місту та навіть за його межами. Це ті люди, які прямо впливають на майбутнє нашого коледжу, тож приєднуйтесь. Побудуємо коледж разом.

c2f3997d-1799-47ed-ad93-a8ac2b001b9f

Вознов Єгор

IMG_4256

Кравчук Софія

Інформаційний сектор – це такий собі зв’язок між адміністрацією, студрадою, студентами та абітурієнтами. З наших соціальних мереж студенти та абітурієнти можуть дізнатися багато цікавої інформації про події коледжу (що вже пройшли та які тільки будуть), зазирнути у деталі роботи студради, зв’язатися із нами та отримати відповіді на будь-які запитання. Також ми активно співпрацюємо із нашою адміністрацією над створенням контенту на сайті коледжу. Пишуть для нього найактивніші студенти спеціальності журналістика – від 1 до 4 курсу. Увесь наш сектор – це відмінна платформа для развитку мабутніх професіоналів у галузі засобів масової інформації.

Культурно-масовий сектор - серце студентської ради. Він об'єднує всіх: розумників, спортсменів, волонтерів. Всіх. Не важливо, що ти робиш, малюєш дерево, граєш роль бізнесмена, співаєш пісню про любов. Поки ти живеш талантом - ти КМС

aac3d388-a1a9-4432-a1fe-f4d3379b68fb

Саркісова катерина

aac3d388-a1a9-4432-a1fe-f4d3379b68fb

Волонтерський сектор - це ідеальне місце для тих людей, хто дуже любить природу, тварин, оточуючий світ та прагне йому допомагати. Ми брали участь у поїздці до притулку, організовували свято для дітей з інтернату, проводили збір коштів, подарунків тощо. Це дуже корисний досвід, завдяки якому ви тримаєте комунікаційні навички, організаторські, навчитеся долати труднощі. Кожен член нашої команди має простір для створення нових ідей, втілення їх у життя. Волонтерський сектор об'єднує людей які хочуть допомагати, які прагнуть змінити світ на краще.