Kaspersky 5 crack, Microsoft office 2010 crack of dawn paddlesports, Driver bluetooth acer 4732z, Penthouse 2014 magazine, Driver network card tp-link, Department tyler license driver, Epson tm-u220 vista driver, I download share, No reconoce la unidad de dvd windows vista, Red hot jam vol 359, The punisher velcro patch, Dishonored no cd fix, Traktor dj studio 3 deutsch patch

СТУДРАДА 2017-2018

Голова Студентської ради економіко-правничого коледжу фахового коледжу

Ілля Іщенко

«Студентська рада – головний орган студентського самоврядування нашого коледжу. Основною метою нашої роботи є допомагати втілювати в життя студентські ініціативи. Організовувати заходи культорного, освітнього, благодійного та спортивного спрямування. Обіцяємо координувати роботу всіх органів нашого самоврядування, представляти студенство коледжу на рівні університету, регіональному та всеукраїнському. Коледж став важливою частиною мого життя, особисто обіцяю кожному студенту захищати його права та допомогти поліпшити лідерські й організаторські якості. Наша команда буду робите все можливе, аби студентське життя в коледжі було яскраве та запам’яталося кожному на все життя. Дякую за довіру!» https://vk.com/lenibedz

ilyusha_ir@mail.ru

0678477033

Заступник голови студентської ради Економіко-правничого коледжу

Наталія Панасюра

«Працюючи в студентській раді вже другий рік , я дуже полюбила ЕПК . Основною метою моєї діяльності зараз є допомога всім членам студентської ради, допомога в управлінні голові студради та слідкування за дотриманням усіх прав студентів нашого навчального закладу . Дуже багато планів та ідей, які, сподіваємось, згодом увійдуть в добру традицію ЕПК, допоможуть налагодити відносини студентської ради з активом коледжу та ініціювати плідну працю.» https://vk.com/id106582949

panasyura.nataliya@mail.ru

0664624636

Секретар студентської ради та голова академічного сектору Економіко-правничого коледжу

Айшен Гахраманова

«Академічний сектор – один із найголовніших секторів студентської ради. Це основний сектор науки та навчання Економіко-правничого коледжу. Ми захищаємо права та інтереси студентів, допомагаємо їм поглибити свої знання, дізнатися багато нового та цікавого, заохочуючи їх приймати участь у різних наукових заходах. Навчання для студентів це не завжди легкий та цікавий процес, тому ми намагаємося урізноманітнити його. Головним завданням сектору є слідкування та контроль успішності наших студентів у стінах коледжу та виконання навчального плану. Мій обов’язок – це плідна співпраця зі старостами всіх курсів, слідкування за їх відвідуванням старостатів, пояснювання старостами їх прав та обов’язків, правил ведення журналів, а також вчасного і швидко інформування студентів.»

https://vk.com/ayshen319

ayshen319@mail.ru

0664771923

Голова культурно-масового сектору

Владислав Горовий

«Завдяки культурно-масовому сектору та студентам, які залучені до роботи в ньому проходять флешмоби, конкурси, свята, акції у нашому коледжі, а також деякі заходи поза ним. Завдяки плідній співпраці ми завжди вигадуємо нові та оригінальні сценарії, розробляємо концепції тих чи інших заходів. Цей сектор завжди переповнений талановитими та унікальними людьми, які готові працювати до переможного кінця. Взаємодопомога і підтримка завжди дає нам наснаги!» https://vk.com/id390608546

h_fi@mail.ua

0987157332

Голова інформаційного сектору

Яна Власюк

«Інформаційний сектор – дуже важлива ланка Студентської ради. Головним нашою метою є вчасне інформування відвідувачів сайту та сторінок в соціальних мережах. Кожного дня в коледжі відбувається щось цікаве. Завдяки плідній роботі СР з адміністрацією студенти мають можливість брати участь в різноманітних конференціях, декадах, розважальних заходах, а завданням інформаційного сектору є швидке та якісне висвітлення цих подій задля розповсюдження інформації про ЕПК та створення його позитивного іміджу. Наш сектор – це велика дружня команда студентів різних спеціальностей, що прагнуть доносити якісну інформацію до людей.»
https://vk.com/yasya_vlsk

yasya8779@gmail.com

0952031822

Голова профорієнтаційного сектору

Аліна Блащік

«Профорієнтаційний сектор – це команда, яка складається зі студентів з активною життєвою позицією. В роботу сектора входять: проведення підготовчих тренінгів для студентів перед проведенням Дня відкритих дверей, організація майстер-класів зі слухачами підготовчих курсів, розповсюдження рекламно-агітаційного матеріалу серед старшокласників Запоріжжя з метою набору абітурієнтів, створення та підготовка групи менеджерів для участі у Міжрегіональній спеціалізованій виставці “Освіта і кар’єра”».
https://vk.com/alina__blaschik

alina.blaschik99@mail.ru

0661209384

Голова волонтерського сектору

Тетяна Міндак

«Волонтерський сектор – це небайдужі люди, найдобріші студенти ЕПК і ті, хто завжди прийде на допомогу. Наша команда – це добровольці з багатою душею, які завжди можуть виділити частину свого вільного від навчання часу на те, щоб присвятити його миру, своїй країні і оточуючим людям.»
https://vk.com/tanyamindak

mindak.tanya@yandex.ru

0631821266

Голова спортивного сектору

Максим Кривега

«Метою мого сектора є представлення нашого коледжу на різних змаганнях. Для того, щоб про наш навчальний заклад мав репутацію не лише талановитих і розумних студентів, але і спортивних. Досягти найкращих результатів і зайняти призові місця – це наше головне завдання!»
https://vk.com/m.sparrow

maksim.krivega@mail.ru

095-85-80-613

Голова побутового сектору

Захар Товстік

«З перших хвилин перебування студентів в коледжі допомогу їм надають члени побутового сектору, адже саме вони допомагають адміністрації під поселення у гуртожиток. Побутовий сектор тісно співпрацює з Радою гуртожитку та старостами поверхів. Разом вони проводять рейди перевірки санітарного стану житлових кімнат та умов проживання студентів у гуртожитку. Постійно представниками сектору проводиться робота з пропаганди збереження державного майна, організації та контролю чергування на поверхах гуртожитку. Усі питання та пропозиції розглядаються на зборах Ради гуртожитку та доводяться до відома адміністрації. Побутовий сектор створений для допомоги у забезпеченні студентів належними умовами проживання, контролю за дотриманням правил поведінки проживання в гуртожитку, проведення роз’яснювальної роботи щодо обов’язків та прав.»

https://vk.com/profesor_zahar

tovstik243@gmail.com