Kaspersky 5 crack, Microsoft office 2010 crack of dawn paddlesports, Driver bluetooth acer 4732z, Penthouse 2014 magazine, Driver network card tp-link, Department tyler license driver, Epson tm-u220 vista driver, I download share, No reconoce la unidad de dvd windows vista, Red hot jam vol 359, The punisher velcro patch, Dishonored no cd fix, Traktor dj studio 3 deutsch patch

СТУДРАДА 2016-2017

Голова Студентської ради Економіко-правничого коледжу

Дарина Куліченко

«Моє життя повністю змінилося відтоді, як мене обрали на посаду голови Студентської ради. Я навіть не очікувала, що буду мати справу з такою кількістю активних, цікавих, творчих, ініціативних студентів. Ми займаємось не лише “внутрішньою” організацією заходів коледжу, а й співпрацюємо зі Студентською радою ЗНУ, Міською молодіжною радою, громадськими та волонтерськими організаціями Запоріжжя. Коли обіймаєш посаду голови Студентської ради, потрібно бути відповідальною людиною та мати багато ідей, щоб разом із командою працювати над їх втіленням у життя. Коледж – це моя друга домівка, а студенти нашого коледжу – це моя сім’я!»
https://vk.com/kulichenkod

kulichenko.darin@mail.ru

0505954131

Заступний голови студентської ради Економіко-правничого коледжу

Ілля Іщенко

https://vk.com/lenibedz

ilyusha_ir@mail.ru


0678477033

Секретар студентської ради Економіко-правничого коледжу

Євгенія Царегородцева

https://vk.com/jane010100

0996251784

Голова культурно-масового сектору

Тетяна Колегова

«Культурно-масовий сектор – це найкреативніша та найталановитіша молодь Економіко-правничого коледжу. Кожен з них особливий та прагне до саморозвитку. Саме такі люди відповідають за яскравість свят та оригінальність заходів. Нові ідеї, нові вершини, нові досягнення – девіз нашого сектору! Ніколи не зупинятися на досягнутому, лише уперед!»
https://vk.com/id157131763

t.a.n.e.t.t.a@bk.ru

0978064143

Голова інформаційного сектору

Ольга Мішевська

«Кожного дня у Економіко-правничому коледжі відбувається щось нове: свята, предметні тижні, олімпіади, концерти та безліч цікавого! Тож, щоб усі студенти ЕПК були в курсі подій, команда студентів І-ІV курсів спеціальностей журналістика і видавнича справа та редагування не покладаючи рук працює над інформаційним наповненням нашого офіційного сайту та сторінок у соцмережах. Наша головна мета – розширити інформаційний простір коледжу та донести найактуальнішу інформацію до студентів та абітурієнтів ЕПК».
https://vk.com/id55339492

mishevskaya12@yandex.ua

0952357376

Голова академічного сектору Костянтин Федосєєв

«Академічний сектор – основний сектор науки і навчання студентської ради Економіко-правничого коледжу. Ми допомагаємо студентам поглибити свої знання, дізнатися багато цікавого та нового, заохочуючи їх до участі в наукових конференціях, круглих столах, а також у декадах популяризації професій. Академічний сектор тісно співпрацює з Науковим студентським товариством ЕПК, яке кожного року проводить науково-практичну конференцію «Молода наука». Найголовнішими моїми завданнями є контроль за виконанням студентами навчального плану та моуспішності коледжі. Також, до моїх обов’язків входить взаємодія зі старостами всіх курсів. Їм пояснюються правила ведення журналів, обов’язки та права й повідомляється необхідна для груп інформація».
https://vk.com/id201332085

mr.vfvf06@ukr.net

050 133 01 89

Голова профорієнтаційного сектору

Наталія Панасюра

«Профорієнтаційний сектор – це команда, яка складається зі студентів з активною життєвою позицією. В роботу сектора входять: проведення підготовчих тренінгів для студентів перед проведенням Дня відкритих дверей, організація майстер-класів зі слухачами підготовчих курсів, розповсюдження рекламно-агітаційного матеріалу серед старшокласників Запоріжжя з метою набору абітурієнтів, створення та підготовка групи менеджерів для участі у Міжрегіональній спеціалізованій виставці “Освіта і кар’єра”».
https://vk.com/id106582949

panasyura.nataliya@mail.ru

0664624636

Голова волонтерського сектору

Дарина Лебедєва

Волонтерський сектор – це об’єднання небайдужих студентів ЕПК, які мають велике і добре серце. Допомагаючи ти, хто цього потребує, ми намагаємося зробити цей світ хоч трішки світлішим».
https://vk.com/darina_lebedeva

Darinalebedeva@gmail.com


0507241186

Голова спортивного сектору

Кирило Артеменко

«Метою мого сектора є представлення нашого коледжу на різних змаганнях. Для того, щоб про наш навчальний заклад мав репутацію не лише талановитих і розумних студентів, але і спортивних. Досягти найкращих результатів і зайняти призові місця – це наше головне завдання!» https://vk.com/keryart3005

artemenko_kirill@mail.ru

0997572084

Голова господарського сектору Артур Бондаренко

«З перших хвилин перебування студентів в коледжі допомогу їм надають члени побутового сектору, адже саме вони допомагають адміністрації під поселення у гуртожиток. Побутовий сектор тісно співпрацює з Радою гуртожитку та старостами поверхів. Разом вони проводять рейди перевірки санітарного стану житлових кімнат та умов проживання студентів у гуртожитку. Постійно представниками сектору проводиться робота з пропаганди збереження державного майна, організації та контролю чергування на поверхах гуртожитку. Усі питання та пропозиції розглядаються на зборах Ради гуртожитку та доводяться до відома адміністрації. Побутовий сектор створений для допомоги у забезпеченні студентів належними умовами проживання, контролю за дотриманням правил поведінки проживання в гуртожитку, проведення роз’яснювальної роботи щодо обов’язків та прав». https://vk.com/tutbenchick

neon-00@mail.ua

0506319712