Освітньо-кар`єрний центр ЕПК ЗНУ розпочав свою роботу

Новини коледжу

17 листопада 2018 року в Економіко-правничому коледжі відбувся День відкритих дверей, який відвідали понад 85 абітурієнтів.

До Міжнародного дня студента розпочав роботу Освітньо-кар`єрний центр Економіко правничого коледжу. З 9:00 до 12:00 з гостями центру працювали експерти з професійного визначення.

      Викладачі коледжу Анна Грушанська, Яна Калашник, Марина Попкова, Ольга Ковтун та Лариса Ніколаєва проводили для абітурієнтів та їх батьків екскурсію по навчальному корпусу № 2, розповіли про його історію, показали потужну матеріальну базу університету та коледжу.

       За програмою батьки та абітурієнти розділилися. В Науковій бібліотеці з батьками провела тренінг викладач Наталія Яцук, яка підкреслила роль батьків у виборі професії, але наголосила, що слід орієнтуватися на інтереси  та навички дитини. Крім того Наталія Василівна дала практичні поради як допомогти підлітку пережити стрес підготовки до екзаменів та вступу. Заступник директора Альона Ходаковська ознайомила присутніх з особливостями вступної кампанії 2019 року. На захід завітали ректор ЗНУ Микола Фролов та проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Гура. Директор коледжу Олена Грибанова у спілкуванні з батьками відзначила високий рівень довіри до Економіко-правничого коледжу та Запорізького національного університету зокрема. Крім того Олена Євгенівна розповіла про перспективи розвитку коледжу на наступний рік та задачі, які ми ставимо перед собою задля постійного підвищення рівня якості викладання та практичної підготовки молодших спеціалістів.

      З абітурієнтами працювали експерти з професійного визначення з у різних сферах діяльності: Марина Іщенко окреслила стратегію побудови кар’єри у юридичній сфері,  Лариса Ніколаєва представила палітру професій в туристичній сфері, Людмила Чичун дуже детально розповіла абітурієнтам про спеціальності економічного спрямування облік і оподаткування, банківську справу та страхування та менеджмент. Вона підкреслила високу затребуваність фахівців цієї сфери та можливість працевлаштування  одразу після закінчення коледжу. Олена Маловічко та Катерина Тарасова представили соціальну сферу та професії майбутнього соціальний робітник і соціальний педагог через призму власного успіху та розвитку в кар’єрі. Особливості роботи в сфері журналістики та видавничої справи представив Олександр Микитів. Юлія Борисовська виступила експертом у сфері ІТ, вона дуже послідовно та структуровано показала абітурієнтам перспективи працевлаштування в сфері комп’ютерних технологій, окреслила різні напрями, за якими може працювати професіонал цієї сфери.

     Після виступу кожного з експертів абітурієнти мали можливість пройти комп’ютерне тестування для визначення професійних якостей для конкретної професії. Вони вносили результати цих тестів до спеціально розроблених бланків, які вони отримали під час реєстрації, щоб обговорити їх вдома з батьками.

      Наприкінці заходу відбулося нагородження переможців конкурсу «Завітай! Обирай! Вигравай!», який стартував 21 жовтня. За умовами конкурсу учасники мали розмістити свої фото на локаціях в соціальних мережах та зібрати найбільшу кількість відміток «Подобається». Переможці  виграли сертифікати на  25%, 50%, 75% та 100% знижку на оплату підготовчих курсів, які розпочнуть роботу в лютому та червні 2019 року.

      На цьому робота Освітньо-кар`єрного центру не закінчується, на сайті у розділі Абітурієнту всі бажаючі можуть зареєструватися для зустрічі у зручний для вас час з експертом тієї сфери, яка найбільш до вподоби. Долучайтеся і ми допоможемо вам побудувати найкращий шлях професійного розвитку.

Фотогалерея: https://m.facebook.com/100001780928235/albums/2198561437134402/

Лілія Козак

Добавить комментарий