16 березня – пробне ЗНО з української мови та літератури

Новини коледжу

Студенти 2 курсу всіх спеціальностей у січні 2019 року були зареєстровані на пробне ЗНО з української мови та літератури, історії України та математики. Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО були створені інформаційні сторінки, на яких розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

НАГАДУЄМО, вже в цю суботу 16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури, 23 березня – з історії України або математики.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 16–18 березня (українська мова і література);
  • 23–25 березня (історія України, математика).

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших дисциплін — 29 березня.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію. Але ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  1. Ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2019.
  2. Пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.
  3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.
  4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу.
  5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
  6. Навчитися ефективно розподіляти час.
  7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

У день проходження пробного ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50 за наявності таких документів:

– паспорта;

– запрошення-перепустки для участі в пробному ЗНО (роздрукувати з Особистого кабінету учасника пробного ЗНО на сайті за посиланням test.dneprtest.dp.ua).

За додатковою інформацією студенти 2 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ можуть звертатися до денного відділення (каб.119 навч.корпусу 2 ЗНУ)

Добавить комментарий