Інтерактивний екологічний тренінг з грою «RECYCLING» («Переробка»)

Новини коледжу

12 квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ в рамках проведення декади туризму та природничих дисциплін «Мандруємо чистою Україною!», було проведено заняття з екології у формі інтерактивного тренінгу за участю студентів 2 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення.

Екологічний тренінг проводила гість коледжу – Світлана Розсохач, вчитель ЗЗШ № 65, та викладач ЕПК ЗНУ Олена Прилипко.

На початку тренінгу Світлана Олександрівна представила презентацію настільної екологічної гри «RECYCLING» («Переробка»)  та визначила актуальність проблеми забруднення довкілля нашої країни сміттям від побутових відходів. Відзначимо, що гра «RECYCLING» виборола перемогу у конкурсному відборі соціальної програми ПАТ «Запоріжсталь». Переможці програми отримали Грантовий Сертифікат громадської організації «ЄВРОІН» за участь у соціальному проекті «МИ – ЦЕ МІСТО» на суму 61 125 грн.

Метою проведеної настільної екологічної гри «RECYCLING» було ознайомлення студентів з особливостями характеристик різних побутових відходів та у навчанні учасників гри щодо попередження потрапляння сміття у довкілля. Викладач наголосила, що особисте відповідальне ставлення кожного громадянина України до даної проблеми, дозволить зберегти оточуюче нас довкілля.

При проведенні гри, студентам також була надана можливість виконати індивідуальні завдання у спеціальних анкетних матеріалах, а потім відповісти на тестові завдання з метою контролю засвоєних теоретичних знань. Гра проходила в атмосфері активної співпраці викладачів та студентів. Проведена гра дозволила студентам розміркувати над значенням сортування побутових відходів, сформувати, у кожного з учасників гри відчуття особистого відповідального ставлення до даної проблеми.

Наприкінці тренінгу Світлана Олександрівна запропонувала майбутнім програмістам створити власний комп’ютерний проект нової гри та прийняти участь у конкурсі соціальної програми ПАТ «Запоріжсталь» — соціального проекту «МИ – ЦЕ МІСТО», який проводиться щорічно у нашому місті за електронною адресою:

https://www.zaporizhstal.com/otvetstvennost/korporativnye-socialnye-programmy/mi-eto-gorod/

Конкурс соціальних проектів «МИ — ЦЕ МІСТО» 2019 — найбільший конкурс соціальних ініціатив міста Запоріжжя. Тож, побажаємо творчого натхнення та успіху всім бажаючим, хто зацікавився даною пропозицією!

Добавить комментарий