Як у коледжі відсвяткували Міжнародний день студента

Новини коледжу

16 листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося святкування Міжнародного дня студента.

Ще на початку дня усі студенти запрошувалися до фотографування із символом коледжу — ЕПіКом. Програма святкування була доволі насиченою. Для першокурсників 1-2 пари провели викладачі-дублери з числа студентів коледжу. Цей різновид самоврядування вже кілька років зближує студентів різного віку та надає можливість проявити комунікативні здібності студентської молоді. Невід’ємною частиною свята було урочисте нагородження кращих студентів року в актовій залі навчального корпусу №2 ЗНУ.

Директор коледжу Олена Грибанова привітала всіх присутніх зі святом та оголосила офіційне відкриття церемонії нагородження найкращих студентів 2018 року. Олена Євгенівна представила на сцені Софію Кравчук, студентку 3 курсу спеціальності журналістика, яка за сумлінне ставлення та високі досягнення у навчанні, формування позитивного іміджу коледжу, активну участь у культурно-просвітницькому житті Економіко-правничого коледжу ЗНУ, отримала Сертифікат іменної стипендії Верховної Ради України на 2018/2019 навчальний рік.

Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, вітаючи присутніх на заході, відзначив високі досягнення і здобутки студентів Економіко-правничого коледжу та вручив грамоти ректора Запорізького національного університету. Так, за перемогу в першому обласному фестивалі для студентської молоді навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації «Cоllege Day» за ініціативи обласної студентської ради, обласного центру молоді та Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації була відзначена команда «ЕПК team» у наступному складі: Магдич Захар (капітан команди), Вознов Єгор, Горбань Луїза, Горовой Владислав, Кривега Максим, Саркісова Катерина, Сидоренко Анастасія, Солонський Владислав, Ткаченко Мар’я, Філенко Вікторія.

Найочікуванішою була церемонія нагородження учасників конкурсної програми «Кращий студент України». Грамоти ректора ЗНУ за номінаціями отримали Мар’я Ткаченко — «Кращий студент коледжу», Захар Магдич — Кращий студент-громадський дія коледжу», Дмитро Єрмішин, Назар Салогуб, Ілля Шведов — учасники українсько-естонської програми тренінгів YEP! у м.Київ «Кращі студенти-аналітики коледжу», Софія Кравчук — «Кращий студент-медійник коледжу», Артем Селін — «Кращий студент-PR-менеджер коледжу», Микита Кравець — «Кращий студент-науковець коледжу», Катерина Макогон, Ян Стоянов, Ярослав Толстенков — переможці Регіонального етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування — «Кращі студенти-програмісти коледжу», Анастасія Степанець – «Кращий студент-староста коледжу», Олег Ганзенко, Даниїл Ковальов – «Кращі студенти-спортсмени коледжу».

Подяки ректора отримали Анастасія Сидоренко в номінації «Кращий режисер-постановник» Економіко-правничого коледжу ЗНУ, Єгор Вознов в номінації «Кращий ведучий», Катерина Саркісова в номінації «Кращий сценарист», Луїза Горбань – за сумлінне виконання обов’язків заступника голови Студентської ради, формування позитивного іміджу коледжу та Вікторія Філенко – за сумлінне виконання обов’язків голови академічного сектору Студентської ради, формування позитивного іміджу коледжу.

Крім того, директор коледжу Олена Євгенівна нагородила активних учасників україно-мовних конкурсів, які проходили в рамках тижня популяризації філологічних дисциплін «Вивчай і спілкуйся українською»: Стефанія Левченко – за 3 місце в 1 етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка; Лілія Погорєлова – за 2 місце в 1 етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка; Тетяна Алдошина – за 1 місце в 1 етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка; Антоніна Гарькава – за 3 місце в 1 етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка; Анастасія Гуменюк – за 2 місце в 1 етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка; Марія Судакова – за 1 місце в 1 етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка; Вероніка Сидорова – за перемогу в інтелектуально-розважальній мовно-літературній грі «Мудрагелі»; Юлія Станенко – за перемогу в інтелектуально-розважальній мовно-літературній грі «Мудрагелі»; Марія Ветчинова – за перемогу в конкурсі стіннівок «Мова наша – серце наше!»; Андрій Бойко – за перемогу в номінації «Студент-мовознавець (за підсумками ЗНО-2018)».

Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар за підсумками декади української мови та писемності нагородив грамотами ректора ЗНУ викладачів коледжу: к. філол. н. Світлану Доброскок та Анну Грушанську.

Голова студентської ради Захар Магдич нагородив грамотами студради коледжу учасників Кубку першокурсника та подякував за вагомий внесок у громадське життя коледжу.

Після завершення урочистого заходу для студентів 1-2 курсів були організовані локації за інтересами, на які вони заздалегідь реєструвалися на сайті коледжу: «Роботи наступають», «Навчись надавати першу допомогу», «Game over», «Керуй власним часом», «Проектуй майбутнє», «Секрети іміджу», «Do you speak English?», «Зроби власний оберіг», «Подорожуй грамотно «Феєрія мандрів. Запоріжжя», «EPK NEWS», «Збери на мрію», «Тренінг: Любов і відповідальність», «Толерантність — якість майбутнього», «Навчайся чесно», «Сучасна ПОЕЗ і Я».

Заходи з нагоди святкування Міжнародного дня студента завершилися годиною спілкування з кураторами навчальних груп. Усі мали змогу поспілкуватися в колі своїх одногрупників за чашкою чаю, поговорити на актуальні теми та зробити висновок, що студентство — це найкраща пора у житті кожного!

Фотогалерея: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2197740873883125&type=3

Добавить комментарий