Як коледж Міжнародний день студента святкував!

Новини коледжу

15 листопада студентство Економіко-правничого коледжу святкували Міжнародний день студента.

День студента найголовніше свята для кожного зі студентів.  Традиційно в коледжі цього дня , для студентів 1го курсу пари провели викладачі-дублери з числа студентів коледжу. Програма святкування була досить насиченою.

З дев’ятої ранку у холі навчального корпусу №2 працював благодійний ярмарок «Дивосвіт ЕПК». Асортиментом ярмарку були роботи зроблені власноруч студентами коледжу. Кошти, зібрані на ярмарку підуть на благодійність дітям.

З 10.00 на третьому поверсі, перед актовою залою була виставка тортів. Участь у виставці взяли студенти 1го та 2го курсу, на виставку було надано 20 тортів. Кожен з яких символізував спеціальність за якою навчається певна група. Студенти з превеликим задоволенням  підготували до ярмарку та до виставки.

Об 11.00 студентів разом із кураторами було запрошено до актової зали. Де було підготовано концертну програму, цікавинкою було те, що кожна з груп підготували відеовізитку групи, яку із задоволенням переглядали на моніторі. Після цього до слова запросили директора коледжу —  Олену Грибанову, яка вручила подяки ректора найактивнішим студентам, які були номіновані на кращий студент року у декількох номінаціях. В номінації «Кращий студент-лідер студентського самоврядування» подяку отримала студентка 3 курсу спеціальності журналістика Горбань Луїза. В номінації «Кращий студент» отримав подяку студент 3 курсу спеціальності туризм Селін Артем. Студентка 3 курсу спеціальності соціальна робота Степанець Анастасія отримала подяку в номінації «Кращий студент-суспільний діяч Економіко-правничого коледжу ЗНУ».  Вознов Єгор студент 3 курсу спеціальності менеджмент став кращим у номінації «Кращий студент-артист». В номінації «Кращий студент-староста» отримала подяку студентка 2 курсу спеціальності соціальна робота Петриченко Світлана. В номінації «Кращий студент-спортсмен  Економіко-правничого коледжу ЗНУ» кращим став студент 1 курсу спеціальності фізична культура і спорт Капустін Микита. Кращим студентом журналістом стала студентка 3 курсу спеціальності журналістика Мельнікова Маргарита. Ну а студентки 2 курсу спеціальності соціальна робота Огіренко Дар’я та Судакова Поліна отримали подяку у номінації «Кращий студент волонтер». В номінації «Кращий студент науковець» подяку отримав студент 4 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення Кравець Микита. Подяки ректора також отримали студенти – тренери, які готували команду до виступу на конкурсі «Кубок першокурсника» Подяку директора отримали всі студенти першокурсники, які брали активну участь у конкурсі. Після нагороджень для студентства виступила нова група КВН, завершилося свято у актовій залі флеш-мобом та традиційним виконанням гімну коледжу.

Заходи з нагоди святкування Міжнародного дня студента завершилися годиною спілкування з кураторами навчальних груп. Усі мали змогу поспілкуватися в колі своїх одногрупників за чашкою чаю, поговорити на актуальні теми та зробити висновок, що студентство — це найкраща пора у житті кожного!

 

Добавить комментарий