Kaspersky 5 crack, Microsoft office 2010 crack of dawn paddlesports, Driver bluetooth acer 4732z, Penthouse 2014 magazine, Driver network card tp-link, Department tyler license driver, Epson tm-u220 vista driver, I download share, No reconoce la unidad de dvd windows vista, Red hot jam vol 359, The punisher velcro patch, Dishonored no cd fix, Traktor dj studio 3 deutsch patch

Циклова комісія фізичного виховання та здоров’я людини

Циклова комісія фізичного виховання та здоров’я людини

У наш час особливо гостро постає проблема особистості людини, формування її як індивідуальності. Потребують уваги питання, які стосуються людського прагнення до самовдосконалення. Формування високодуховної особистості допоможе людині визначитися в сучасному світі.

Для того, щоб вищий навчальний заклад зміг давати не тільки знання, а й максимально сприяв становленню особистості студента, зміст вищої освіти не може формуватися лише на основі науки. Він повинен відображати різні сфери духовної культури, у тому числі й фізичної.

Залучення людини до здорового способу життя потрібно починати із формування в неї мотивації до здоров’я. Турбота про здоров’я, його зміцнення мають стати ціннісними мотивами, що формують, регулюють і контролюють  спосіб життя людини. Ніякі пропозиції, накази, покарання не можуть примусити людину вести здоровий спосіб життя, охороняти й зміцнювати власне здоров’я, якщо все це не підкріплено власною мотивацією.

Фізичне виховання в коледжі є одним із найважливіших компонентів виховання студентів, формування фізичного та психологічного здоров’я, підготовки до подальшої професійної діяльності.

Всього у підготовці молодших спеціалістів спеціальності 017 Фізична культура і спорт беруть участь 13 викладачів, з них 6 викладачів, які мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» (з них 1 – кандидат наук), 6 – кандидати наук. Педагогічне звання «викладач-методист» мають 5 викладачів.

Робота викладачів циклової комісії фізичного виховання та здоров’я людини представлена у таких напрямках :

 • навчально-методична ;
 • спортивно-масова ;
 • фізкультурно-оздоровча.

Основними завданнями циклової комісії є :

 • виховання вольових і фізичних якостей : швидкості,спритності, сили, витривалості,гнучкості ;
 • виховання у студентів інтересу і звички до систематичних занять фізичною культурою і спортом ;
 • прищеплення навиків до здорового способу життя і відмови від шкідливих звичок ;
 • сприяння розвитку нових популярних форм оздоровлення студентів з використанням засобів фізичної культури і спорту ;
 • сприяння правильному розвитку і загартуванню організму ;
 • формування мотивації та переконання у необхідності регулярного використання різноманітних форм фізичного виховання та масового спорту як важливої складової здорового способу життя ;

Висока якість викладання досягається за рахунок впровадження в навчальний процес останніх досягнень в галузі фізичної культури і спорту,широкого застосування принципів здорового способу життя. Навчальний процес організований з врахуванням фізичної та функціональної підготовки студентів.

З метою підвищення професійного рівня викладачі комісії постійно приймають участь в науково-теоретичних та методичних семінарах коледжу, виступають за засіданнях обласних методичних об’єднань. Викладачі працюють над створенням та поповненням матеріально-технічної бази коледжу.

Протягом навчального року постійно проводяться змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок та ряд заходів спортивної тематики. Спортивне життя коледжу та кращих спортсменів можна переглянути на сайті.

Щорічно студенти коледжу приймають активну участь в обласній першості серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Під керівництвом викладачів циклової комісії наші студенти неодноразово ставали переможцями та призерами цих змагань.

Циклова комісія постійно проводить декади популяризації спеціальності фізична культура і спорт та здорового способу життя, дні здоров’я, які дають свої позитивні результати, адже до цих змагань залучається все більше молоді, а це означає що більшість юнаків та дівчат ведуть здоровий спосіб життя.

Очолює циклову комісію фізичного виховання і здоров’я людини Коваленко Юлія Олексіївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат педагогічних наук.

Члени комісії:

 1. Бєлоус А.О. – викладач фізичного виховання, вища категорія.
 2. Ванюк Д.В. – викладач фізичного виховання, к.н.фіз.вих, майстер спорту.
 3. Калюжна А. В. – викладач фізичного виховання, перша категорія, майстер спорту.
 4. Караулова С.І. – викладач теорії та методики легкої атлетики, к.н.фіз.вих., майстер спорту.
 5. Парій С.Б. – викладач дисципліни спортивна метрологія, спеціаліст.
 6. Петрова Г.М. – викладач фізичного виховання, вища категорія, викладач-методист.
 7. Пономарьов В.О. – викладач дисципліни спортивні двобої, к.п.н., майстер спорту.