Kaspersky 5 crack, Microsoft office 2010 crack of dawn paddlesports, Driver bluetooth acer 4732z, Penthouse 2014 magazine, Driver network card tp-link, Department tyler license driver, Epson tm-u220 vista driver, I download share, No reconoce la unidad de dvd windows vista, Red hot jam vol 359, The punisher velcro patch, Dishonored no cd fix, Traktor dj studio 3 deutsch patch

Циклова комісія туризму та природничих дисциплін

Наша циклова комісія природничих дисциплін та туризму вже має, хоча і не велику, але все ж свою історію. Початок існування циклової комісії датується 2008 — 2009 роками – з моменту створення Економіко–правничого коледжу.

Розпочинала свою роботу циклова комісія під назвою циклової комісії фізичної культури та туризму. У період з 2009 — 2010 років циклову комісію очолювала – Інна Олександрівна Денисенко — викладач кафедри теорії та методики фізичної культури та туризму Запорізького національного університету.

У 2010 році було здійснено перший набір абітурієнтів на спеціальність «Туристичне обслуговування», тому наша циклова комісія отримала нову назву — циклова комісія туристичного обслуговування. У період 2011 – 2012 років очолював циклову комісію туристичного обслуговування – Євген Геннадійович Бортников – доцент кафедри теорії і методики фізичної культури і туризму, кандидат геолого-мінералогічних наук.

У 2013 році шляхом об’єднання циклових комісій природничих та туристичних дисциплін циклова комісія продовжила своє існування в новій якості – циклової комісії туризму та природничих дисциплін. Можна вважати це знаковою подією, тому що нашою державою оголошено курс на формування екологічної культури майбутніх фахівців всіх спеціальностей.  

На даний час циклову комісію очолює – Яцук Н.В. – викладач туристичних дисциплін, к.н.держ.упр., доцент, вища категорія.

До складу циклової комісії входять висококваліфіковані, досвідчені педагогічні працівники коледжу та університету, які забезпечують теоретичну та практичну підготовку студентів. 

Це такі  викладачі як: 

Гречка А.І. – викладач географії, старший вчитель, вища категорія.

Прилипко О.В. – викладач туристичних дисциплін, вища категорія, викладач-методист.

Учуєва О.В. – викладач біології, хімії, вища категорія, викладач-методист.

Філіпенко І.І. – викладач фізики, к.пед.н., доцент.

Шпуганич І.Г. – викладач фізики, друга категорія.

Важливе місце в роботі викладачів займає методичне забезпечення дисциплін, що дозволяє досягти високого рівня викладання природничих та туристичних дисциплін. Викладачами впроваджуються нові педагогічні технології, що дозволяють добитися добрих результатів навчання. Викладачі циклової комісії Попкова М.А., Учуєва О.В., Шпуганич І.Г. одними з перших почали використання сучасної комп’ютерної смарт – технології за допомогою якої в мультимедійних аудиторіях проводяться не тільки поточні заняття, але і здійснюється перевірка здобутих знань на протязі всього часу навчання. Результатом використання комп’ютерних технологій проведення державного екзамену здійснюється не тільки у формі усної відповіді, але і у формі комп’ютерного тестування. 

За останні роки активізувалася дослідницька робота викладачів зі студентами — стало традицією проведення щорічної студентської науково-практичної конференції «Молода наука», в якій беруть участь групи студентів всіх викладачів циклової комісії. З метою поглиблення знань з навчальних дисциплін, в рамках декади циклової комісії, кожного року проводяться різноманітні заходи – студентські конференції, інтелектуальні ігри, круглі столи, виставкові та презентаційні покази.

Діяльність викладачів циклової комісії, націлена на забезпечення високого рівня професіоналізму та кваліфікації майбутніх спеціалістів з туристичного обслуговування. Викладання спеціальних туристичних дисциплін забезпечується представниками вищої педагогічної школи, досвідченими фахівцями, більшість з яких, мають наукові ступені та звання, є авторами наукових праць, нагороджені грамотами та подяками Міністерства освіти України, ректорськими винагородами.

Кожен викладач циклової комісії – має високий інтелектуальний потенціал, організаторські та педагогічними здібності. Але всіх їх об’єднує любов до підростаючого покоління, відданість справі, почуття відповідальності та обов’язку. Викладачі циклової комісії мають великий досвід роботи, навчили та виховали не одне покоління студентів-молодших спеціалістів туристичного обслуговування, які працюють у туристичній сфері не тільки в Україні, але і за її межами. Прищеплена любов до майбутньої професії, спонукає наших студентів продовжувати навчання на кафедрі туризму Запорізького національного університету.

Голова комісії:

Яцук Н.В. – викладач туристичних дисциплін, к.н.держ.упр., доцент, вища категорія.

Члени комісії:

  1. Гречка А.І. – викладач географії, старший вчитель, вища категорія.
  2. Прилипко О.В. – викладач туристичних дисциплін, вища категорія, викладач-методист.
  3. Учуєва О.В. – викладач біології, хімії, вища категорія, викладач-методист.
  4. Маслова О.В. – викладач БЖД фахівця з основами охорони праці, канд. фіз.-мат. наук.
  5. Філіпенко І.І. – викладач фізики, к.пед.н., доцент.
  6. Шпуганич І.Г. – викладач фізики, друга категорія.