Підведені підсумки Тижня популяризації Європейських мов

Новини коледжу

04 жовтня в Економіко-правничому коледжі у актовій залі навчального корпусу №2 ЗНУ відбулося урочисте закриття Тижня популяризації Європейських мов.

З 26 вересня по 04 жовтня проводилися різноманітні заходи, направлені на популяризацію іноземних мов серед студентів всіх спеціальностей ЕПК ЗНУ.

Присутніх привітали голова циклової комісії, к.держ.упр., доцент Олена Заїка, викладач англійської мови, завідувач економічним відділенням Лілія Козак. У img_0146-minсвоєму виступі Олена Вікторівна зазначила, що весь 2016 рік, згідно Указу Президента України №641/2015, оголошено роком англійської мови, підкреслила про необхідність вдосконалення знань іноземних мов задля підвищення іміджу України як європейської держави. Вона нагадала про проведені заходи, які відбулися у рамках проведення Тижня популяризації Європейських мов. Розпочався Тиждень з урочистого відкриття — засідання Єврокомісії: «Реалії Євросоюзу: історія та сьогодення», де студенти і викладачі коледжу обговорили суперечливі питання стосовно Євросоюзу, поділилися здобутою під час навчання інформацією щодо перспектив розвитку та співпраці з ЄС. Не пройшли повз такої делікатної теми як «Проблеми у країнах Євросоюзу».

На сцену було запрошено студента 1 курсу спеціальності журналістика Резніченка Андрія, який англійською мовою зробив доповідь з яскравою презентацією на вищезазначену тему.

Крім того, протягом Тижня студентська молодь випробувала свої сили на олімпіаді з англійської мови, інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», прийняли участь у квесті «Мандрівка до Європи»  та вікторині «English Experts».

img_0129-minЛілія Валеріївна анонсувала найближчі заходи для студентів коледжу з іноземних мов. Так, 6 жовтня відбудеться чергове засідання Науково-студентського товариства, з 24 листопада стартує Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч», Грудневі читання, науково-практична конференція студентів та молодих учених «Молода наука — 2016». Олена Вікторівна запросила усіх бажаючих перевірити свої можливості та взяти участь у постанові театральної вистави, присвяченої до Різдва, а також приєднатися до святкування Хеллоуіна та Дня Подяки.

Друга частина заходу була присвячена нагородженню найактивніших учасників предметного тижня. Грамотою за найвищий результат у вступному тестуванні з іноземної мови нагороджена Сабріна Бойко, студентка 1 курсу спеціальності право. І місце в олімпіаді з англійської мови посіла студентка 2 курсу спеціальності туристичне обслуговування  Ангеліна Медвідь, ІІ місце – Крістина Клименко. 

Сертифікати учасника здобули Олексій Гетало, студент 3 курсу спеціальності туристичне обслуговування, та Поліна Говорова, студентка 2 курсу спеціальності соціальна педагогіка. За активну участь у підготовці змістовних доповідей у засіданні Єврокомісії сертифікати отримали робочі групи студентів 1 курсу спеціальностей журналістика, менеджмент і інженерія програмного забезпечення. Пам’ятними сертифікатами були нагороджені учасники квесту з англійської мови «Мандрівка до Європи», студенти 3 курсу спеціальностей соціальна робота і соціальна педагогіка, збірні команди першокурсників «People», «Wonderful 7», «Stars» і «Clever  journalists», які проявили свої знання англійської мови та історії країн ЄС у  інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?». Крім того, голові Студентської ради коледжу Дарині Куліченко було оголошено подяку за допомогу в організації і проведенні квесту з англійської мови «Мандрівка до Європи».

Наприкінці свята Ольга Негоц, Катерина Сапоненко і Анастасія Тупік, першокурсниці спеціальності туризм, подарували  всім учасникам заходу танцювальний сюрприз.

Ірма Федючок, Олена Заїка

Добавить комментарий