Економіко-правничий коледж ЗНУ відсвяткував своє 10-річчя

Новини коледжу

Вісімнадцяте травня стало особливим днем для всього колективу Запорізького національного університету: цього дня відзначав своє 10-річчя наймолодший структурний підрозділ вишу – Економіко-правничий коледж. Привітати ювіляра зі святом, порадіти його здобуткам разом із викладачами і студентами ЕПК, а також дізнатися про перспективи подальшого розвитку завітали численні гості. Зокрема, на заході були присутні представники керівництва області, ректор ЗНУ Микола Фролов та директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, проректори університету, викладачі інших факультетів і співробітники баз практик, із якими активно співпрацює коледж, та, звісно, його викладачі, студенти й випускники.

На початку заходу директор ЕПК Олена Грибанова привітала присутніх, а також згадала про основні етапи становлення й розвитку коледжу, який за 10 років досяг чималих висот. Адже у рік його створення (2008), на навчання до ЕПК було зараховано 88 осіб за п’ятьма спеціальностями, а вже сьогодні в коледжі навчаються майже 900 студентів за 10 спеціальностями. Щороку, згідно з рішеннями державних екзаменаційних комісій, понад 300 випускників коледжу отримують дипломи молодшого спеціаліста з відповідними кваліфікаціями. Олена Євгенівна наголосила, що це, насамперед, заслуга дружного й творчого колективу викладачів коледжу.

Почесний гість свята – директор департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова– привітала колектив ЕПК зі святом від імені голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля й голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака і висловила захоплення його досягненнями. Вона нагородила відзнаками – Почесними грамотами Запорізької обласної ради, Подяками Запорізької обласної державної адміністрації, Почесними грамотами департаменту освіти і науки ЗОДА низку викладачів коледжу.
Своєю чергою, ректор ЗНУ Микола Фролов привітав колектив ЕПК із важливою датою в їхній історії. «Я вас люблю, люблю за все те, що ви робите для себе та для всього університету», – зазначив він у своєму зверненні до викладачів Економіко-правничого коледжу. А студентів Микола Олександрович закликав шанувати викладачів, які піклуються й борються за кожного із них, прагнучи дати їм якісну освіту.

Також Микола Фролов нагородив Почесною грамотою ректора ЗНУ Олену Грибанову. Крім того, відзначив Почесними грамотами й листами-подяками викладачів коледжу.
Також Олена Грибанова вручила Почесні грамоти коледжу кращим його викладачам і співробітникам.
Родзинкою заходу стали відеопривітання від деканів факультетів, які співпрацюють із ЕПК: математичного, фізичного виховання, юридичного, соціології та управління, соціальної педагогіки та психології, журналістики, менеджменту, економічного.
Бурхливі оплески у присутніх викликали самопрезентації представників десяти спеціальностей коледжу. Кожен із них («Інженерія програмного забезпечення», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Туризм», «Фізична культура і спорт», «Журналістика», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка») намагався довести, що саме вони – найкращі. А насамкінець зійшлися на думці, що лише їхні спільні зусилля дають змогу коледжу розвиватися й успішно досягати все нових висот.
Завершилися урочистості спільним виконанням Гімну Економіко-правничого коледжу, автором слів якого стала його викладач Лілія Козак.

Фотогарея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2033624553333594

Добавить комментарий