У Запоріжжі відбувся 10-ий (ювілейний) інтегративний захід «Світ великих сердець»

Новини коледжу

Минулого тижня відбулося 10–е ювілейне   свято «Світ великих сердець», організатором якого виступив багаторічний  партнер Економіко-правничого коледжу ЗНУ Запорізька обласна громадська організація «Флоренс». Мета заходу — інтеграція дітей та молоді з особливими потребами у суспільство, привернення уваги громадськості до їх проблем.

У програмі заходу було невимушене спілкування між дітьми та молоддю з особливими потребами і небайдужими жителями міста. А саме, ігри та конкурси, організовані аніматорами, і концерт від талантів Запоріжжя. На сцену, окрім професіональних артистів, вийшли  діти з обмеженими можливостями.

Розпочався захід з брифінгу для ЗМІ, на якому були висвітлені наступні питання

взаємодії державних та громадських організацій щодо інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство. Про це розповила  начальник відділу підтримки розвитку інклюзивної освіти КУ «Центр ФСА» ЗОР Ірина Сігакова. Про  роль інтегративних масових заходів у житті сімей, в яких виховується дитина з інвалідністю,  розповили Ірина Озьорна, заступник начальника управління соціального захисту населення ЗМР та  Антоніна Матвеєва, начальник служби у справах дітей ЗОДА. Директор благодійного фонду  «Флоренс» Людмила Романенкова розповила про історію створення світа та  мету організації інтегративного концерту «Світ великих сердець».

       Благодійний захід «Світ великих сердець» згуртував навколо себе молодь,  дітей,  волонтерів. Студенти  Економіко–правничого коледжу спеціальності соціальна педагогіка вже п’ятий рік поспіль являються постійними волонтерами свята «Світ великих сердець». Вони не тільки  прикрашають  сцену, проводять  анімацію, а й допомагають  маленьким учасникам заходу без страху  виходити на сцену та доводити, що талановитим може бути кожний.

Організатори заходу висловили подяку викладачам коледжу, кураторам груп Катерині Тарасової, Анні Грушанській,  адміністрації коледжу та студентам 2 курсу спеціальності соціальна педагогіка за  активність, професійність та допомогу в організації та проведення 10-го ювілейного свята «Світ великих сердець».

https://www.youtube.com/watch?v=eiuUVkenc3U&fbclid=IwAR2O5OoJBZQBgRZZk9SySomVRXGM7Smo4MzLoIwxI0I3Oc0hldNq56G8FxY

Добавить комментарий