У відбірковій комісії коледжу триває прийом заяв від абітурієнтів

Новини коледжу

Другого липня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочала роботу Відбіркова комісія. Охочі стати студентами коледжу на базі 9 класів уже розпочали активно користуватися можливістю вступити на омріяну спеціальність. Так, станом на четверте липня абітурієнти вже подали більш ніж 250 заяв.

Серед причин, чому ЕПК користується незмінною популярністю у вступників, варто відзначити не лише актуальність на ринку праці запропонованих спеціальностей, але й можливість після завершення коледжу вступити відразу на третій курс вподобаної спеціальності Запорізького національного університету.

Заступник директора ЕПК з навчально-методичної роботи, відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Ходаковська нагадує абітурієнтам, що охочі вступити до коледжу на базі 9 класів можуть подавати документи до 14 липня включно. У відбірковій комісії коледжу, яка працює в навчальному корпусі №2 (вул. Жуковського, 66 б), у холі наукової бібліотеки, чекають абітурієнтів із 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятницю та з 9.00 до 14.00 у суботу. Всі вступники дев’ятикласники подають заяви і документи власноруч, у паперовому вигляді.

Ті ж, хто бажає вступити в коледж на базі 11 класів, можуть зареєструвати електронний кабінет вступника. Це знадобиться їм після 12 липня, коли вони зможуть подати документи в електронному вигляді. Таким вступникам варто звернути увагу, що при вступі до коледжу потрібно не три сертифікати ЗНО, як це прописано в правилах прийому до Запорізького національного університету, а лише два.

Абітурієнтам варто пам’ятати, що вступні випробування до ЕПК триватимуть із 15 по 22 липня. Ознайомитись з розкладом вступних випробувань можна за посиланням http://epkznu.com/wp-content/uploads//2018/06/Розклад-вступних-випробувань.pdf

Перелік конкурсних предметів (екзаменів і творчих конкурсів) до ЕПК розміщено у додатку 2 до Правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq (для вступників на основі базової загальної середньої освіти).

Перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) у додатку 3 до правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq.

Із етапами вступної кампанії абітурієнти можуть ознайомитися за покликанням: https://bit.ly/2IIFIFK

У разі виникнення будь-яких запитань, пов’язаних із перебігом вступної каманії-2018, абітурієнтам радять звертатися до Відбіркової комісії коледжу, де їм нададуть вичерпну інформацію, допоможуть у реєстрації електронного кабінету вступника тощо.

Добавить комментарий