Урочисте закриття декади філологічних дисциплін

Новини коледжу

20 листопада в актовій залі 2 корпусу ЗНУ відбулося урочисте закриття декади  популяризації філологічних дисциплін, що у цього року носила назву “Українська — це модно! Українська — це круто!”

Традиційно декада була проведена в листопаді на честь дня писемності і мови. Цього року викладачі коледжу вирішили дещо осучаснити свято рідного слова. Протягом двох тижнів проходили різноманітні челенджи, квести та флешмоби, також студентство активно залучили до  соціальних мереж.

Захід розпочався з виступу Михайла Кавріна, студента 3 курсу спеціальності менеджмент, який виконав українську мелодію на кларнеті. Далі до слова запросили директора коледжу Олену Грибанову. Олена Євгеніївна звернулась до студентів з вітальним словом, та зазначила на тому, що у їхньому житті буде багато різних заходів, у тому числі пов’язаних з обраною спеціальністю, але такі заходи, як цей, викликають особливу повагу та теплі відчуття. Директор подякувала викладачам циклової комісії з української мови та літератури, а особоливо – голові циклової комісії Світлані Доброскок.

Далі перейшли до нагородження. Подяки директора було вручено переможцям відбіркового етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

Серед 1 курсів:

1 місце — Ксенія Скутіна

2 місце — Іванна Тімохова

3 місце — Діана Мелконян

Серед 2 курсів:

1 місце — Анна Тіщенко

2 місце — Аліна Пирожкова

3 місце — Дар’я Соколенко

Подяки отримали також переможці відбіркового етапу мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

Серед студентів 1 курсів:

1 місце — Анна Маркіна

2 місце — Аліна Гіба

3 місце — Діана Мелконян

Серед студентів 2 курсів:

1 місце — Аліна Пирожкова

2 місце — Діана Василенко

3 місце — Віолета Толмачова, Єлизавета Лозовська

Не залишилися без подяк  найактивні учасники декади з філологічних дисциплін. Усім присутнім у залі були представлені відеоролики, на яких студенти читають вірші українських авторів.

Закінчився захід словами «Пісня – це душа народу, його краса і доброта!», потім на сцену вийшла Ангеліна Зубко, та заспівала пісню “Човен”.

Тож спілкуймося українською , бо «Українська – це круто! Українська – це модно! »

Маргарита Мельнікова

Добавить комментарий