Тривають зустрічі з роботодавцями

Новини коледжу

26 лютого в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулась зустріч студентства з представниками філії державної установи «Служба пробації» в Запорізькій області.

Учасниками заходу були студенти 2-4 курсу спеціальності право та 3 курсу спеціальності соціальна робота. 

В ході зустрічі представники служби пробації Ірина Анатоліївна та Олена Миколаївна запропонували інтерактивну форму спілкування та знайомство зі специфікою роботи установи.

Студенти стали учасниками цікавої гри «Розбудова громадянського суспільства», також мали змогу постановити вирок в змодельованій кримінальній справі. Крім того, ознайомились зі структурою служби пробації , новітніми методиками та засобами ресоціалізації засуджених.

Зустріч була цікавою та інформативною. Студенти виявляли активність, адресували гостям численні запитання практичного характеру. 

За результатами заходу сторони висловили взаємну зацікавленість можливості продовження ділової співпраці. Представниками служби пробації запропоновано студентам Економіко-правничого коледжу відвідати установу в межах ознайомчих заходів, а також можливість проходження навчальної та виробничої практики студентами спеціальностей право, соціальна робота та соціальна педагогіка.

Добавить комментарий