ТРЕНІНГ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕПК ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

Новини коледжу

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання студентів коледжу, які одночасно отримують повну загальну середню освіту в Економіко-правничому колежі ЗНУ – це відповідальний та клопіткий процес, що вимагає системної роботи та постійного вдосконалення.

Саме тому 02 листопада за ініціативи директора коледжу Олени Грибанової та голови циклової комісії філологічних дисциплін Світлани Доброскок було організовано тренінг для викладачів української мови, історії України, математики та іноземної мови щодо якісної підготовки до ЗНО. Тренінг провела доцент кафедри української літератури Запорізького національного університету Ірина Бакаленко. Спочатку Ірина Миколаївна відзначила високий результат, який показали студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ під час складання ЗНО з української мови у 2018 році, де серед 209 студентів 205 – успішно впоралися з завданнями.

Учасники тренінгу обговорили різноманітні питання: особливості реєстрації, організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, зокрема розмежування термінів реєстрації суто на ЗНО та на Державну підсумкову атестацію; розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників ЗНО; особливості визначення «порогового» балу; «пороговий» бал предметів ЗНО в попередні роки; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування; важливість участі у пробному ЗНО для ознайомлення з процедурою на пунктах складання ЗНО та необхідність самостійного опрацювання студентами матеріалів для підготовки минулих років.

У центрі особливої уваги учасників тренінгу – викладачів коледжу – опинились питання підготовки до написання тестів з української мови, історії України та математики: особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів, власного висловлення. Адже саме ці тести є затребуваними при визначенні результатів державної підсумкової атестації студентів коледжу.

Ірина Миколаївна підкреслила важливість опрацювання типових завдань ЗНО, які містяться в зошитах, які підготовлені викладачами коледжу для якісної підготовки студентів вже з 1 курсу. Але основною метою тренінгу було залучення викладачів до використання під час підготовки та проведення занять зі студентами інтерактивних форм роботи, сучасних інформаційних технологій для мотивації та активізації самостійної роботи студентів, яка є важливою складовою підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Робота продовжується і вже цього тижня відбудеться наступний тренінг.

Добавить комментарий