Тестувальник програмного забезпечення – перспективна професія в області IT

Новини коледжу

28 лютого в рамках проведення декади популяризації математичних дисциплін та програмного забезпечення відбулась зустріч представників компанії QATestLab зі студентами 2- 4 курсів спеціальності інженерія програмного забезпечення.

Компанія QATestLab – це провідна українська компанія, що надає повний спектр послуг з  тестування програмного забезпечення, контролю якості та вдосконалення процесу розробки програмного забезпечення.

Представники компанії розповіли студентам про нові професії інженера із забезпечення якості програмних продуктів та інженера з автоматизації тестування, про переваги кожної з професій та вимоги до потенційних претендентів. Особливо наголошували на можливості для студентів навіть без досвіду роботи почати кар’єру у сфері IT.

Також були представлені безкоштовні онлайн-тренінги по тестуванню програмного забезпечення, а саме: «Основи тестування програмного забезпечення», «Основи автоматизації тестування», «Основи тестування ігор» та «IT-продажі», доступні на сайті training.qatestlab.com та було запропоновано студентам долучитись до участі в таких тренінгах.

Представники компанії зазначають: «Ми дуже вдячні організаторам зустрічі за чудову можливість поспілкуватися з молодими спеціалістами. Сподіваємося, ми змогли запалити вогник цікавості та інтересу до спеціальності тестувальника програмного забезпечення, а також на те, що такі зустрічі стануть доброю щорічною традицією».

Юлія Борисовська