Творчий конкурс в коледжі «Біологія, хімія та фізика у моїй майбутній професії»

Новини коледжу

Наприкінці тижня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ для першокурсників відбувся творчий конкурс  з написання есе «Біологія, хімія та фізика у моїй майбутній професії».

З нагоди проведення декади природничих дисциплін «Мандруємо чистою Україною!» відбувся захід для першокурсників. Студенти  захищали свої творчі роботи на фоні презентацій і з’ясували значимість природничих дисциплін — біології, хімії та фізики — у своїй майбутній професії. 

Усіх учасників конкурсу об’єктивно оцінювали журі, до складу якого входили: Лілія Козак Валеріївна – завідувач економічним відділенням, викладачі коледжу Марина Попкова та Ольга Учуєва. Перед початком заходу Ольга Володимирівна привітала усіх учасників та наголосила план роботи заходу.

Розпочала конкурс студентка 1 курсу спеціальності соціальна педагогіка Анастасія Степанець. Дівчина спробувала поєднати дві дисципліни: соціальна педагогіка та хімія. А також розповіла  про гормони щастя, стресу і кохання та зробила висновок, що хімія має великий вплив на її майбутню професію. 

А про нейрохімію стресу доповіла її сокурсниця Катерина Опалатенко. Учасниця дослідила питання психології, які пов’язані із внутрішнім станом людини.

Геращенко Інна — студентка 1 курсу спеціальності облік і оподаткування, з’ясувала роль біології у своєму житті. Дівчина довела, що знання з природничих наук стануть у пригоді в різних життєвих випадках. Наприклад, знаючі про рослини, можна розпізнати отруйні від лікувальних.

Про біологію та хімію в професії журналіста розповіла студентка Анна Драчова. Учасниця навела найрізноманітніші приклади застосування знань з цих наук, наприклад, журналістські розслідування щодо якості фасування та зберігання продуктів у мережах міста, або важливість знань щодо властивостей Магнію, який нормалізує роботу нервової системи.

Щодо значення біології в сфері програмної інженерії доповів першокурсник спеціальності інженерія програмного забезпечення Антон Крицкалюк. Юнак навів приклади застосування новітніх комп’ютерних технології в сучасній медицині, а саме: протезування, біоніка, біоміметика, біоімікрія. А також Антон довів, що навіть під час створення комп’ютерних ігор, застосовують програмісти свої знання з екології та зоології, аби змоделювати більш натурально природу та тварин. 

Правознавець Анастасія Волошина розкрила значимість природничих наук, таких як біологія та хімія в професії юриста. Прикладом є робота експерта-криміналіста, який проводить дактилоскопію, шукаючі злочинця. 

А студентки 1 курсу спеціальності фінанси, банківська справа та страхування — Діана Соловей та Яна Соловей з’ясували роль біології та хімії в своїй майбутній професії. Дівчата на прикладі своїх батьків, які працюють зоотехніками,  довели, що економіст може розраховувати прибуток врожаю, порівнюючи та аналізуючи результати.

Після закінчення презентацій викладачі були впевненні, що доповіді учасників були гідні та мотивуючі, аби вчити природничі дисципліни. 

За підсумками журі визнали кращі доповіді таких студентів:

1. Драчової Анни;

2. Опалатенко Катерини;

3. Крицкалюк Антона.

Анна Драчова

Крицкалюк Антон Група К121-17

Опалатенко Катерина К231-2-17

Соловей Яна та Діана К 72-17

Степанець Анастасія К 231-2-17

Добавить комментарий