Kaspersky 5 crack, Microsoft office 2010 crack of dawn paddlesports, Driver bluetooth acer 4732z, Penthouse 2014 magazine, Driver network card tp-link, Department tyler license driver, Epson tm-u220 vista driver, I download share, No reconoce la unidad de dvd windows vista, Red hot jam vol 359, The punisher velcro patch, Dishonored no cd fix, Traktor dj studio 3 deutsch patch

Студрада 2015-2016

 

Студентська рада Економіко-правничого коледжу

1

Студентська рада Економіко-правничого коледжу – це об’єднання активних та цілеспрямованих особистостей та органів студентського самоврядування, що має на меті забезпечення прав та інтересів молоді коледжу, проведення культурних, розважальних, спортивних, соціальних, наукових та інших заходів.

В склад студентської ради входять:

  1. Голова студентської ради;
  2. Секретар;
  3. Професійно-орієнтаційний сектор;
  4. Культурно-масовий сектор;
  5. Інформаційний сектор;
  6. Волонтерський сектор;
  7. Спортивний сектор;
  8. Науковий сектор;
  9. Навчальний сектор;
  10. Побутовий сектор.

Студентська рада Економіко-правничого коледжу працює за підтримки адміністрації коледжу та зокрема директора Олени Грибанової.

У 2015 році завдяки ініціативі викладача соціальної педагогіки Сергія Куліковського у коледжі створено Школу молодих лідерів. Приєднуйтеся!

 

Голова студентської ради ЕПК: Ілля Максимов

«Посада Голови студентської ради потребує повної самовіддачі. Вранці, ввечері і навіть іноді вночі треба допомогти студентському загалу, щось порадити. Я починав свій шлях з профорієнтаційного сектору, далі займався культурно-масовою активністю студентів, і ось чого я на сьогодні досяг. Ця посада дає мені змогу спілкуватися із великою кількістю цікавих людей, мати свою команду з активних студентів, бути в гарних стосунках із Студентською радою університету. І я можу із впевненістю сказати, що це не моя робота. Студентська рада – це  моє життя».

2

 

095-778-57-29

ukos96@rambler.ru

http://vk.com/id55274214

Максимов Ілля – голова студентської ради ЕПК


 

 

 

 

Секретар студентської ради ЕПК: Анастасія Преподобна

3

«Я вже майже рік на посаді секретаря студентської ради. На перший погляд, це може здаватися дуже нудною та одноманітною роботою, але це зовсім не так! Звичайно, ви будете працювати із паперами, готувати важливі документи, писати службові, заповнювати плани. Завдяки плідній праці секретаря, робота з паперами буде простішою як для студентів, так і для Голови студентського самоврядування. Я беру участь у всіх заходах кожного з секторів. Голова та секретар ведуть плідну співпрацю, завдяки чому студрада ефективно функціонує».

4

 

099-117-85-84

093-325-43-90

n.prepodobnay@gmail.com

http://vk.com/id34487544

Анастасія Преподобна – Секретар студентської ради ЕПК


 

Професійно-орієнтаційний сектор ЕПК: Дарина Куліченко

5

«Профорієнтаційний сектор – це команда, яка складається зі студентів з активною життєвою позицією. В роботу сектора входять: проведення підготовчих тренінгів для студентів перед проведенням Дня відкритих дверей, проведення майстер-класів зі слухачами підготовчих курсів, розповсюдження рекламно-агітаційного матеріалу серед старшокласників Запоріжжя з метою набору абітурієнтів, створення та підготовка (проведення тренінгів) групи менеджерів для участі у Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта і кар’єра 2015»».

6

 

0505954131

kulichenko.darin@mail.ru

http://vk.com/kulichenkod

Дарина Куліченко – Голова професійно-орієнтаційного сектору ЕПК


 

Культурно-масовий сектор ЕПК: Валерій Тимченко

7

«Заходи, свята, акції – усе це проходить завдяки моєму сектору та студентам, які у ньому залучені. Ми разом пишемо сценарії, вигадуємо нові приводи для святкування, розробляємо концепції тих чи інших заходів. Людина, яка є у Культурно-масовому секторі або ж є його головою має бути активною, комунікабельною, сповненою ідеями та завжди готовою до плідної роботи. Тільки коледж, тільки перемога».

8

 

066-722-39-92

http://vk.com/id28453039

Валерій Тимченко – Голова культурно-масового сектору ЕПК


 

Інформаційний сектор ЕПК: Ольга Різенко

9

«Кожного дня у Економіко-правничому коледжі відбувається щось нове: свята, предметні тижні, олімпіади, концерти та безліч цікавого! Тож, щоб усі студенти ЕПК були в курсі подій, команда студентів 1-3 курсів спеціальності видавнича справа та редагування не покладаючи рук працює над інформаційним наповненням нашого офіційного сайту та сторінок у соцмережах! Наша головна мета – розширити інформаційний простір коледжу та донести найактуальнішу інформацію до студентів та абітурієнтів ЕПК».

10

099-013-07-20

vkontakte9810@gmail.com

http://vk.com/olchik__rizenko

Різенко Ольга – Голова інформаційного сектору ЕПК


 

Волонтерський сектор ЕПК: Ксенія Аксьонова

12

«Волонтерський сектор – складова студентського самоврядування ЕПК, у команду якого входять люди с добрим та відкритим серцем з усіх курсів. Волонтерство – це добровільний вибір, що відображає особистісні погляди і позиції; це активна участь студента в житті суспільства, що виражається, як правило, у суспільній діяльності. Волонтерство сприяє покращенню якості життя, особистому процвітанню й поглибленню солідарності, реалізації основних потреб на шляху будівництва більш справедливого і мирного суспільства».

11

063-257-20-23

aksyonovaksenia@gmail.com

http://vk.com/id85109947

Ксенія Аксьонова – Голова волонтерського сектору ЕПК


 

Спортивний сектор ЕПК: Артем Цепелев

«Кожного дня я проводжу активно, займаючись спортом, танцями, і звичайно залучаю усіх студентів до здорового способу життя. Олімпіади, веселі старти, змагання – цим займається мій сектор. Ми даємо можливість студентам займатися у різних секціях (волейбол, фітнес, баскетбол), і все це безкоштовно! Досить часто робота мого сектору переплетена із роботою Культурно-масового сектору. Я дуже люблю спорт, тож пропоную долучитися до мене кожного студента Економіко-правничого коледжу».

13

 

093-632-20-32

http://vk.com/id145132010

Артем Цепелев – Голова спортивного сектору ЕПК


 

Науковий сектор ЕПК: Андрій Цибульський

15

«Економіко-правничий коледж, як наймолодший структурний підрозділ Запорізького національного університету, усіма силами намагається створити міцне наукове підґрунтя для студентів та надихнути їх на підкорення нових наукових висот. Основними напрямками роботи Наукового товариства ЕПК є концепція розвитку вивчення іноземних мов, заохочення студентів до участі в предметних тижнях, круглих столах та науковій конференції студентів “Молода наука”».

14

099-909-20-41

tsibulsky.andrei@mail.ru

http://vk.com/id76556253

Андрій Цибульський – Голова наукового сектору ЕПК


 

Навчальний сектор ЕПК: Анастасія Шевченко

16

«Начальний процес для студентів – не завжди легкий та цікавий процес, тому нашою метою є урізноманітнення навчання. Я здійснюю контроль за виконанням студентами програми навчального процесу, проводжу систематичну перевірку успішності студентів в коледжі, збираю та аналізую пропозицій по покращенню навчального процесу тощо. А також обов’язковим завданням мого сектору є проведення розмов зі старостами всіх курсів, де їм роз’ясняються правила про ведення журналів, про своєчасність заповнення графи відвідувань, а також повідомляється важлива інформація, необхідна для груп».

17

097-800-56-11

sheva_270798@mail.ru

http://vk.com/id165926117

Анастасія Шевченко– Голова навчального сектору ЕПК


 

Побутовий сектор ЕПК: Владислав Зеленський

«Господарський сектор – важлива складова студентського самоврядування, адже для багатьох наших студентів гуртожиток став другим домом. Наш сектор допомагає створити найкомфортніші умови проживання, організовує дозвілля студентів та контролює дотримання правил. Крім того, господарський сектор постійно організовує суботники як на території університету, так і на о. Хортиця та в Дубовому гаю. Порядок та дисципліна – наша прерогатива».