Студенти 2 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення закінчили навчальну практику

Новини коледжу

Кожний студент коледжу має пройти навчальну практику, яка вперше дає можливість молодим людям долучитися до своєї майбутньої професії. Винятком не стала і наша група К 121-17. Довгих 25 тижнів ми працювали над формуванням своїх професійних компетентностей. 17 квітня відбувся захист практики. Кожен студент підготував звіт та презентацію, з якою він і виступав.

Основними завданнями практики були: 1) знайомство з комп’ютерною графікою, під час виконання якого ми створювали різні програми, які будували графічні зображення; 2) знайомство з різними середовищами розробки; 3) навчились перевіряти роботи на плагіат і визначати, чи є вони академічно доброчесними; 4) вивчення правил безпечного користування інтернетом. Ми пройшли курс на сайті Cisco, і це було дуже символічно, тому що це відбулося у Всесвітній День Безпечного Інтернету; 5) знайомство з ресурсами автоматизації навчання програмуванню. Ми працювали на сайтах yun.zp.ua, e-olymp, olymp-vinnica.ua, вирішували поставлені задачі.

Але найцікавішим завданням було творче. Це могло бути створення сайту на тему власного хобі, розробка комп’ютерної гри або мобільного додатку. Кожний студент обирав те, що він особисто бажав втілити в реальність. Були навіть роботи по створенню бота у месенджері Telegram! Цікавими і змістовними були звіти Микити Гривенка, Дмитра Єрмішина, Артема Козоріза, Ярослава Шмати, Данила Бабіна, Владислава Чернишова та інших.

Пройшовши першу практику, багато з нас по-іншому побачили свою спеціальність і своє майбутнє. Ми щиро вдячні нашому керівнику практики Геннадію Циммерману, старшому викладачу кафедри комп’ютерних наук математичного факультету ЗНУ, за слушні настанови, допомогу у здійсненні перших фахових кроків. Сподіваємося, що цей перший наш практичний досвід буде тією першою цеглинкою у нашій професійній кар’єрі.

 

Дмитро Єрмішин

Добавить комментарий