Студенти спеціальності «Туризм» підвели підсумки навчальної та виробничої практики

Новини коледжу

Студенти 2-го курсу звітувались на конференції про проходження виробничої практики. Протягом  четвертого семестру студентам  була надана можливість  один раз на тиждень відвідувати бази практики  туроператорів : «Інтурист», «Веста-тревел»,  «Істок», «Корунд ХХІ», «Анекс тур», та туристичні фірми: «СВ-тур», «Зовніш сервіс», готельний комплек «Рейкарц».  На захисну конференцію були запрошені  завідувач практикою коледжа Кирилова І.О., студентrа університету  спеціальності «Туризм» Хачатрян Каріне.  Розпочали конференцію керівники практики  Ніколаєва Лариса та Величко Наталля. Величко Наталля підкреслила важливість теоретичних знань для набуття практичних умінь, подякувала за сумлінну працю та відповідальне ставлення до практичних завдань. Хачатрян Каріне підбіла підсумки практики, та  зосередила увагу усіх на тому, що знання іноземних мов дуже важливе в  цій спеціальності, запросила студентів обов’язково продовжити навчання в університеті ЗНУ.

Студенти 1-го курсу спеціальності «Туризм» також звітувались 12.06.2018 на звітній конференції з навчальної практики, де підкреслили важливість навчальної практики для повного розуміння роботи в сфері обслуговування туристів. Під час тижневої практики, студенти дізнались про роботу готелів, вимог до співробітників, правила прийому та звільнення персоналу. Спілкуючись з директорами турагенств студенти змогли оцінити важливість знань країн світу, законів, особливостей кожного регіону. Оглядова екскурсія в  Краєзнавчому музеї — дуже вразила своїми експонатами та новизною.

18 червня в Економіко-правничому коледжі відбулася захисна конференція з виробничої практики студентів третього курсу спеціальності «Туристичне обслуговування». На третьому курсі студенти проходять виробничу практику протягом сімох тижнів, тим самим отримуючи необхідні знання та навички в сфері туристичного обслуговування. Традиційно, на захисті були присутні керівник практики Лариса Ніколаєва та голова циклової комісії туризму та природничих дисциплін Олена Прилипко. Хотілося б наголосити, що студенти мають змогу проходити виробничу практику на різноманітних підприємствах нашого міста, що орієнтовані на різні напрями діяльності в сфері туристичних послуг.

Розпочали захисну конференцію студенти Андрій Бай та Катерина Самарська, що проходили практику у туроператора  «Анекс тур». Ця компанія  на даний час є одним з наймасовіших та найголовніших туроператорів України. Студенти розповіли, що на практиці навчилися маркетингової діяльності компанії «Анекс тур», відвідали величезну кількість підприємств, які є партнерами туроператора, а також продемонстрували кінцевий результат своєї роботи, а саме діаграму, яка відображає рівень взаємовідносин «Анекс тур» зі своїми партнерами. Також, студенти наголосили, що туроператорська діяльність є дуже складною та відповідальною в сфері туристичних послуг. Продовжила захист студентка Анастасія Лебєдєва, яка проходила виробничу практику на підприємстві «Зовнішсервіс». Анастасія наголосила про особливості роботи туристичних агентств, а також продемонструвала тур, що був складений нею протягом проходження практики. Наступною захищалася студентка Карина Паталах, що проходила практику в туристичному агентстві «Лія Круїз». Карина розповіла про особливості функціонування своєї бази практики, а також про головні напрямки діяльності туристичних агентств взагалі. Наприкінці свого захисту, студентка наголосила про важливість та велику відповідальність роботи на підприємстві, що надає туристичні послуги. Наступним був захист студентки Анастасії Білокопитової, базою практики якої була туристична фірма «САМ». Анастасія повідомила про специфіку роботи туристичної фірми,розповіла про актуальні напрямки в туризмі, а також продемонструвала  власну туристичну подорож. Завершила захисну конференцію студентка Міщенко Альона, яка проходила практику на підприємстві «Центр молодіжного туризму «ІСТОК». Студентка розповіла про історію, особливості та специфіку роботи підприємства. Наприкінці захисту, Альона наголосила про важливість функціонування туристичної фірми, а також про важливість розвитку туристичної галузі в цілому.

Варто повідомити те, що всі студенти отримали неймовірні враження від проходження практики, а також отримали комплексні знання з обраної професії. Складно переоцінити важливість проходження виробничої практики, адже саме вона є одним з найголовніших аспектів підготовки кваліфікованих працівників в сфері туристичного обслуговування.

 

Бай Андрій

Добавить комментарий