Студенти спеціальності туризм Економіко-правничого коледжу ЗНУ розширюють свої можливості щодо розвитку сільського туризму

Новини коледжу

Студенти ІІ курсу спеціальності туризм групи К242-17 разом з викладачами туристичних дисциплін Наталією Яцук та Ларисою Ніколаєвою вихідними днями відвідали Преображенську об’єднану громаду с.Преображенка Оріхівського р-ну. Дана екскурсія відбувалась з метою розробки проекту розвитку сільського, екологічного, агротуризму в певному регіоні. Студентам була надана можливість оцінити туристичні об’єкти Преображенській об’єднаній громади та шляхи їх включення до туристичного продукту.

Зустріч відбулась біля р.Конка, де Іван Панченко — почесний громадянин м.Оріхіва, громадський діяч розповів студентам про історію створення, сучасні роботи та перспективи розвитку історичного місця громади.

Студенти завітали до народної майстрині з екологічного виду мистецтва «Солом’яне диво». Валентина Приходько провела для відвідувачів майстер-клас виготовлення особистої ляльки-оберега із пшеничної соломки та кукурудзяного листя.

Біля Омельницької школи-філії студентів коледжу зустріла директор з школярами, які гостинно зустріли та запросили оглянути музей просто неба та музей історії рідного села, створений власними силами школярів і викладачів. Викладач історії Омельницької філії Інна Бондаренко провела екскурсантів стежками музею, де зібрані  матеріали всіх діячів місцевості. Наші студенти запросили школярів та адміністрацію завітати до коледжу 17 листопада на День відкритих дверей.

Коли студенти вирушили до с.Широке, де існує великий сад ТОВ «Аврора», відбулась зупинка біля старої хати вкритої очеретом. Студенти познайомились з історичною пам’яткою, в якій досі живуть люди.

Наприкінці екскурсії студенти зустрілися з головою громади Володимиром Сідуном, разом переглянули ролик про Преображенську громаду, дізнались про нові  проекти розвитку Громади. Адміністрація Преображенської громади та викладачі Економіко-правничого коледжу ЗНУ домовились про підписання у найближчий час меморандуму щодо подальшої співпраці.

Наостанок, треба відмітити, наскільки бережно всі мешканці Преображенській ОТГ відносяться до збереження історичної пам’ятки, побуту, чистоти навколишнього  середовища.  Нам є чому повчитися , але також є багато цікавих ідей щодо розвитку туризму у сільській місцевості.

Фотогаларея: https://www.facebook.com/groups/epkznu/photos/?filter=albums

Добавить комментарий