Студенти коледжу разом з факультетом СПП ЗНУ досліджували актуальні соціально-педагогічні проблеми

Новини коледжу

17 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулося засідання секції «Соціальна педагогіка» у рамках ХІІ університетської науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука ‒ 2019». 

Робота секції походила під керівництвом декана факультету соціальної педагогіки та психології доцента Ольги Пономаренко та професора Наталі Заверико, секретар: Тетяна Турбар. У заході взяли участь студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності соціальна педагогіка та соціальна робота.

На початку засідання учасників привітала завідувач кафедри соціальної педагогіки, к. пед. н.,  професор Наталя Заверико, яка побажала студентам успіхів у подальших наукових пошуках та наголосила на тому, що теми, які розглядаються на секції, завжди дуже актуальні й торкаються найгостріших соціально-педагогічних проблем сучасного суспільства.

Студенти коледжу яскраво виступили на засіданні секції «Соціальна педагогіка», їхні доповіді викликали найбільш жваве обговорення в аудиторії. Студентка 2 курсу спеціальності соціальна робота Анастасія Степанець висвітлила «Психологічні умови успішної адаптації першокурсника у закладі вищої освіти» та проблеми особистісного становлення першокурсників і формування  готовності до навчання у вищому навчальному закладі.

 Дуже цікавим був виступ  студентки 3 курсу спеціальності соціальна педагогіка Анастасії Кирилюк, яка розповила про інноваційні форми проведення профілактичної роботи (тренінги, флешмоби, квести, брейн-ринги, ток-шоу, відео-лекторії, навчальні ігри, навчання на рівних, рольові ігри, конкурси,форум-театр, акції)  та про результати дослідження, які провела  разом зі своїм науковим керівником,  викладачем коледжу Катериною Тарасової. Налагоджена співпраця коледжу з факультетами університету має багаторічний досвід, підвищує фахову майстерність студентів.

Добавить комментарий