Студенти коледжу відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей

Новини коледжу

Наприкінці минулого тижня студенти Економіко-правничого коледжу спеціальності право 2 курсу під керівництвом викладача коледжу Марини Іщенко відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей. Студенти вирушили до залу археології.

Екскурсоводом Світлана Козиряцька розповіла присутнім про найдавніші знахідки перших людей, перші знаряддя праці кам’яної доби. Далі студенти мали змогу побачити пам’ятки мідно-кам’яного віку, менгіра (доісторична пам’ятку мегалістичної культури).

Період енеоліту студенти впізнали через різноманітні культури: Середньостогівська, Ямна (назва походить від поховань людей у ямах), Катакомбна або бойових сокир (вважають, що походить із Кавказу), для якої є характерним те, що знатним воєначальникам, жерцям при поховані обліплювали глиною череп, отримували ескіз черепа; Багатовалікова культура та  2 культові сокири (нефрітова і габра); Зрубна культура, де можна побачити перші ковзани,які мали вигляд двох кісток, Бронзоливрне виробництво і багато іншого.

У іншій залі студенти ознайомитись із культурою скіфів. Основні знаряддя праці — мечі-акінаки, стріли та інше. Студенти  побачили як виглядали скіф та скіф’янка з прикрасами. Також екскурсанти  познайомились  із величезною мапою Геродота, розміщеній на стелі зали, на якій зображено перші державні утворення  на території Північного Причорномор’я.

Далі відбулося знайомство із залами тваринного світу, Першої та  Другої світових воєн, подій АТО та Майдану, які розташовані на 2 і 3 поверхах музею.

Студентам було цікаво відвідати Запорізький обласний краєзнавчий музей та оновити свої знання з історії нашого Запорізького  краю та історії держави і права України, що є базовим елементом фахової юридичної освіти.

Добавить комментарий