Студенти ЕПК приєдналися до молодіжного спортивного кола

Новини коледжу

Восьмого вересня в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» в Запоріжжі зібралися сотні юних запорізьких спортсменів – вихованців професійно-технічних училищ та коледжів, а також їхні викладачі фізичної культури і тренери. Їх об’єднало «Спортивне коло» – масовий спортивно-розважальний захід, підготовлений Запорізькою обласною радою до Дня фізичної культури і спорту України. Запорізький національний університет на заході представляли наймолодші спортсмени вишу – студенти Економіко-правничого коледжу.

Студенти ЕПК гідно презентували свій університет під час спортивного свята. Вони із задоволенням взяли участь у загальній руханці, а також охоче приєдналися до цікавих спортивних конкурсів. Під час урочистої церемонії нагородження викладачів фізичної культури та тренерів Почесну грамоту вручили викладачу фізичного виховання ЕПК Анні Бєлоус.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко привітав учасників спортивного заходу та запевнив, що в Запорізькій області все більше коштів спрямовують на побудову конкретних спортивних об’єктів і спортивних проектів, а також – на підтримку як знаних спортсменів, так і тих, хто робить перші кроки на шляху до побудови спортивної кар’єри.

Він висловив сподівання, що попереду у представників Запорізького регіону – нові визначні перемоги і що молодь нашого міста масово залучатиметься до спортивних занять.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1739984096030976

Добавить комментарий