Студенти ЕПК привітали вихованців дитячого будинку з новорічними святами

Напередодні новорічних свят студенти Економіко-правничого коледжу привітали вихованців Православного дитячого будинку «Надія» з Новорічними святами.

Кожен хоче вірити у дива, усі діти мріють про казкову атмосферу та подарунки. Як відомо, щоб отримати святковий настрій, треба не тільки брати, а й віддавати.

Студентська рада ЕПК ЗНУ, першокурсники спеціальності журналістика разом із куратором Яною Висоцькою відвідали дитячий будинок «Надія», щоб наповнити свої серця добром. Зустріч відбулася у теплій атмосфері, що зігріла душу і вихованцям дитячого будинку, і самим студентам. Програма, з якою завітали студенти була дуже насичена. Студенти  підготували для вихованців виставу «Попелюшка» у новорічній версії. Уся привітальна програма була сповнена добра та новорічних див. Після вистави всі дітки мали змогу проявити себе: розповісти вірші та заспівати, за що кожен отримав солодкі подарунки від Діда Мороза, а також іграшки та книжки, які підготували для них студенти коледжу.  Щоб творити дива та добро, не обов’язково бути чарівником, треба лише бажання та трошки зусиль.

Марго Мельнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *