Студенти ЕПК перевірили свої знання з українознавства

Новини коледжу

21 лютого в Україні відзначають День захисту рідної мови. Це надзвичайно важливе для нашої країни свято в коледжі відсвяткували символічно. Студенти І-ІІ курсів різних спеціальностей взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот», що вже дев’ятий рік поспіль організовується Центром творчих ініціатив Clever.

Перед початком випробування викладачі української мови та літератури (Грушанська А.В., Коваль О.Ю. та Матвєєва В.Є.) наголосили на тому, що участь у  подібних конкурсних випробуваннях не лише загартовує дух, покращує знання, а й дозволяє краще підготуватися до основного випробування – ДПА у формі ЗНО. Після цього у присутності викладачів і студентів було відкрито конверт із завданнями для першого та другого курсу. Зазначимо, що тестові завдання стосувалися не лише тем з мови та літератури, а й торкалися історії України, культурології та стилістики. Своїми враженнями від участі в конкурсі поділилася студентка ІІ курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Геращенко Інна: «Завдання виявилися непростими, але водночас цікавим. Я не пошкодувала, що взяла участь у конкурсі, адже це свого роду тренування перед найважливішим іспитом – ЗНО».

Участь у конкурсі взяли майже 70 студентів коледжу. Їх роботи відправлено на перевірку до м. Києва, а результати стануть відомі вже у квітні. Викладачі коледжу проаналізують конкурсні завдання зі студентами вже найближчим часом на заняттях з мови. То ж, побажаємо нашим студентам успіхів!

Голова ЦК філологічних дисциплін

Доброскок Світлана

Добавить комментарий