Студенти ЕПК ЗНУ принесли збірної Запорізької області 4 місце Чемпіонату України з важкої атлетики

Новини коледжу

З 11-16 вересня 2018 р. у Львові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Збірна Запорізької області у командному заліку серед чоловіків посіла четверте місце, а жінок — 13 місце серед 22 команд. Цього разу хлопці зібрали потужну колекцію срібла. Другим у ваговій категорії 55 кг став випускник коледжу 2018 р. спеціальності фізичне виховання Дмитро Вороновський. Медаль того ж ґатунку додав  його сокурсник Тарас Гришин, виступаючи у ваговій категорії 73 кг.

Олег Ганзенко, студент 3 курсу спеціальності фізична культура і спорт Економіко-правничого коледжу ЗНУ, став срібним призером чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок у ваговій категорії +109. Ще один випускник 2018 р. спеціальності фізичне виховання Антон Сердюков у вазі 89 кг Антон показав результат 341 кг (155 — ривок, 186 — поштовх).

Інші спортсмени-важкоатлети, студенти коледжу спеціальності фізична культура і спорт мають наступні результати: Нікіта Луценко — 10 місце; Валерія Гуцуляк — 8 місце.

Вітаємо всіх спортсменів, їх ідейного натхненника, який активно підтримував наших важкоатлетів, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ Анатолія Орлова та тренерів команди з вдалим виступом!

Дякуємо вам за великі перемоги, які спрямовані на підвищення спортивної слави Економіко-правничого коледжу та Запорізького національного університету.

Вже на прикінці жовтня переможці будуть представляти Україну і Запорізький національний університет на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді, це Дмитро Вороновський, Кирил Пирогов, Антон Сердюков, Олег Ганзенко, Тарас Гришин.