Студенти ЕПК ЗНУ на міському STREAM-святі «АВІАФЕСТ»

Новини коледжу

17 квітня студенти та викладач Економіко-правничого коледжу Ірина Шпуганич взяли участь у науково-практичному круглому столі на тему «Авіація та космонавтика в сучасному світі», який присвячений Всесвітньому дню авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос). Захід проходив на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках міського STREAM-свята «АВІАФЕСТ» з метою популяризації науково-технічної творчості та інженерно-технічної освіти серед молоді.

Знайомство з актуальними питаннями сучасної авіаційної та космічної галузі чекали на присутніх. Наш коледж на цьому заході з доповідями представляли:

Микита Кравець, студент 2 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення, – «Найвідоміші відкриття»;

Аліна Федорець, 2 курс спеціальності фінанси, банківська справа та страхування, – «Україна – космічна держава» 

студентки 1 курсу спеціальності облік і оподаткування Інна Геращенко – «Розвиток космонавтики» та Вікторія Таран – «Перша жінка у космосі».

Кожен із доповідачів розкривав цікаві теми: разом з одними можна було згадати минуле, з іншими – зазирнути у майбутнє. По закінченню заходу учасники отримали сертифікати.

Круглий стіл закінчився космодебатами англійською «Space Exploration debates». Дискусія велася на тему дослідження Марса. А як ви гадаєте, чи потрібен людству Марс? Та чи круто було б жити на Марсі?

Такі заходи допомагають розвивати ораторське мистецтво, познайомитися з новими людьми та дізнатися багато нового. 

Аліна Федорець

Добавить комментарий