Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ, спеціальності право, отримали привітання в Прокуратурі Запорізької області.

Новини коледжу

10 квітня в прокуратурі Запорізької області привітали студентів-учасників Всеукраїнського конкурсу творчих та наукових робіт на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції».

Заступник прокурора області, Вознюк Юрій Миколайович, подякував студентам за активну позицію у висвітленні актуальних питань та вручив дипломи учасникам конкурсу. Юрій Миколайович також зазначив, що студенти продемонстрували гарні результати та показали, що вже на високому рівні володіють професійними знаннями та цікавляться реаліями сьогодення, проявили уміння поєднувати творчий і аналітичний підходи у вирішенні поставлених завдань.

До участі в конкурсі долучилися студенти 4 курсу – Панасюра Наталія, Козлова Марія та студенти 3 курсу — Радіонова Ульяна, Яковчук Карина, Сіденко Анна, Бойко Сабріна, Дрозденко Руслана.

Заступник керівника регіональної прокуратури побажав майбутнім правознавцям наснаги в подальшій діяльності, а також нових цікавих ідей та проектів.

Нагадаємо, конкурс робіт серед студентів, які навчаються за спеціальністю «Право» на всіх рівнях вищої освіти, був оголошений Міністерством освіти і науки України на виконання спільного наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо студентів-учасників та пишаємося їх результатами!

Добавить комментарий