Студенти випускних груп зустрілись з деканом економічного факультету ЗНУ

Новини коледжу

24 жовтня пройшла зустріч наших студентів 3 курсу спеціальностей фінанси, банківська справа та страхування; облік і оподаткування з деканом економічного факультету ЗНУ, доктор економічних наук, професором кафедри, академіком Академії економічних наук, академіком Академії наук Вищої школи України Череп Аллою Василівною.

З майбутніми студентами спілкувалися на тему вступу до економічного факультету ЗНУ. Запорізький національний університет має безліч переваг для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Для майбутніх економістів відкриваються можливості культурного обміну, активна студентська рада та наукове студентське товариство. Економічному факультету є чим пишатись: найбільша кількість докторів наук серед усіх факультетів, 14 викладачів серед 73 мають почесне звання доктора наук. Ще одним варіантом самовдосконалення для перспективних студентів є перехресне навчання. Запорізький національний університет пропонує такі спеціальності для навчання:

Економіка міжнародного туризму;

Міжнародна економіка;

Економіка природних ресурсів і довкілля;

Управління персоналом;

Маркетинг і міжнародний маркетинг.

Управління фінансовою економічною безпекою: фінансова безпека, забезпечує ефективність операцій на всіх циклах.

На зустріч з Аллою Василівною також завітала директор коледжу Грибанова Олена Євгенівна, яка підкреслила про тісну співпрацю та взаємозв’язок з факультетом, про перспективи і переваги для молодших спеціалістів коледжу.

Бажаємо нашим майбутнім економістами гарно здати державні іспити та вступити до найкращого університету!

Добавить комментарий