Студентам спеціальностей туристичне обслуговування та організація виробництва вручили дипломи молодшого спеціаліста

Новини коледжу

Першого лютого в Запорізькому обласному центрі молоді відбулася урочиста подія з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей туристичне обслуговування та організація виробництва Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Хол Центру зустрічав винуватців та гостей вечора чарівною музикою на яскравою фотозоною. Фотографи плідно працювали над створенням найкращих спогадів випускників про цей вечір.

Офіційно захід розпочався з неймовірного бального номеру.  Одразу ж після виступу на сцену вийшли ведучі – студентка 2  курсу спеціальності журналістика Луїза Горбань та студент 2 курсу спеціальності менеджмент Єгор Вознов. Вони оголосили відкриття урочистостей з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам спеціальностей організація виробництва та туристичне обслуговування.

Після рівняння на гімн України до урочистого слова було запрошено директора коледжу – Олену Грибанову.  Вона подякувала  ректорату і кафедрам, викладачам університету і коледжу, що приклали так багато зусиль до виховання юних професіоналів, що в майбутньому будуть достойно представляти коледж, а також побажала випускникам відсутності перешкод на життєвому шляху, сили, щастя і здоров’я.

Проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук також прийшов привітати  зі святом випускників, що всі ці роки йшли до мети, викладачів, що працювали зі студентами, та Олену Євгенівну, що вже з 10 років піклується коледжем.

Після промови Геннадій Миколайович та Олена Євгенівна вручили дипломи з відзнакою кращим випускникам коледжу. Так, диплом з відзнакою отримали наступні випускники коледжу

Бай Андрій Андрійович

Дейдей Олена Андріївна

Клименко Крістіна Андріївна

Лебєдєва Анастасія Сергіївна

Медвідь Ангеліна Юріївна

Міщенко Альона Денисівна

Назарчук Альона Володимирівна

Самарська Катерина Олександрівна

Сидоренко Анастасія Максимівна

Ткач Ганна Максимівна

Ткаченко Мар`я Сергіївна

 

Мати однієї зі студенток, Галина Суріна, що представляла батьків на цьому святі, від щирого серця побажала випускникам  ніколи не зупинятися на досягненому, бути наполегливими, мати вірних друзів та здобувати кар’єрні досягнення. Також до слова були запрошені куратори груп, Анна Білоус та Інна Кирилова.

Студентка 2 курсу спеціальності журналістика Яна Базай подарувала присутнім колоритну  пісню «Моя Україна». А згодом на сцену було запрошено завідувача кафедри туризму, доктора педагогічних наук, професора Наталю Маковецьку для привітання та вручення дипломів випускникам спеціальності туристичне обслуговування.

Завітали й на свято цікаві гості, дівчата з денс-студії «Парадайз», що підготували танцювальний номер для винуватців заходу.

Право вручити дипломи молодшого спеціаліста випускникам спеціальності організація виробництва надали завідувачу кафедри бізнесу, адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності ЗНУ, доктору наук з державного управління Даміру Бікулову.

Після завершення церемонії вручення дипломів випускники подарували квіти своїм викладачам, що вклали в них стільки знань та зусиль.

Завершився випускний вечір гімном коледжу у виконанні викладача коледжу Анни Грушанської та феєрічним fire-шоу.

Вітаємо із випуском!

Софія Кравчук

Добавить комментарий