Спільна традиція Економіко-правничого-коледжу та математичного факультету ЗНУ Профорієнтаційний круглий стіл «Моя професія — програміст»

Новини коледжу

23 квітня за програмою «Тижня популяризації математики та інформатики» математичного факультету в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання тематичного круглого столу «Моя професія — програміст».

Попередньо організатори заходу на чолі з директором коледжу Оленою Грибановою, завідувачем економічним відділенням Лілією Козак, деканом математичного факультету Сергієм Гоменюком, заступником декана з профорієнтаційної роботи Геннадієм Циммерманом, завідувачами кафедрами Сергієм Борю та Андрієм Лісняком окреслили наступні завдання: сформувати у студентів чітке уявлення про існуючу систему освітньої підготовки спеціалістів з інформаційних технологій, проблеми працевлаштування, особливості самопідготовки та постійного вдосконалення досвіду, особливості виконуваних посадових обов’язків та виробничих завдань.

Учасниками заходу, що проходив у форматі обміну досвідом стали близько 30 осіб –

експерти:

завідувач кафедри комп’ютерних наук ЗНУ, к.т.н., доцент Сергій Борю;

завідувач кафедри програмної інженерії ЗНУ, к.ф.-м.н., доцент Андрій Лісняк;

к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук ЗНУ, Катерина Решевська;

заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман,

а також студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ЕПК ЗНУ, представники адміністрації коледжу.

На заході жваво обговорювалися такі питання:

  • Як побудована традиційна система підготовки фахівця у вищому навчальному закладі, зокрема, в Економіко-правничому коледжі, та як продовжити навчання за спеціальністю на математичному факультеті ЗНУ.
  • Важливість самостійної роботи студента — основні її аспекти та труднощі (постійне самостійне навчання, робота з актуальними книгами та статтями, заняття з англійської мови, участь у конкурсах, олімпіадах).
  • Як визначити, чи підходить тобі професія, чи є в тебе до неї схильності та здібності.
  • Спектр програмістських професій;
  • Працевлаштування програміста;
  • Виробничі завдання програміста відповідно до його спеціалізації.

Студенти уважно вислухали думки експертів та поставили їм цікаві запитання.

Підсумки заходу підбив модератор Круглого столу – заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман: «Цілеспрямована навчальна діяльність, особиста дисциплінованість, небайдужість, активна позиція в навчанні та участь у професійно-орієнтованих змаганнях дозволить студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ЕПК справді стати спершу досвідченими у сфері ІТ випускниками коледжу, а далі успішними студентами математичного факультету та кваліфікованими програмістами».  

Добавить комментарий