Kaspersky 5 crack, Microsoft office 2010 crack of dawn paddlesports, Driver bluetooth acer 4732z, Penthouse 2014 magazine, Driver network card tp-link, Department tyler license driver, Epson tm-u220 vista driver, I download share, No reconoce la unidad de dvd windows vista, Red hot jam vol 359, The punisher velcro patch, Dishonored no cd fix, Traktor dj studio 3 deutsch patch

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ КОЛЕДЖУ

СТРУКТУРА КОЛЕДЖУ СКЛАДАЄТЬСЯ З ГУМАНІТАРНОГО, ЕКОНОМІЧНОГО ТА ПЕДАГОГІЧНОГО ВІДІЛЕННЯ

012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА НОВА

Безліч зовсім різних мов вихователь знає, Бо до кожного з дітей він підхід свій має. Знов олівчика кладе до маленьких ручок: Додавать і віднімать вчить малих чомучок.

013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА НОВА

Вчитель - три склади. Не так вже і багато, А скільки умінь вміщує воно! Вміння мріяти! Вміння дітей беззавітно любити!

017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

Випускник залучає громадян різних вікових ктегорій до видів діяльності, спрямованих на формування здорового способу життя.

061 ЖУРНАЛІСТИКА

Отримавши освіту фахівця із видавничої справи та редагування випускник зможе реалізуватись у видавничому бізнесі.

071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

Випускник опановує сучасні методи і форми бухгалтерського обліку, основні принципи економічного аналізу, комп’ютерні системи бухгалтерського обліку

072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

Випускник підготовлений для участі у фінансово-економічній та інвестиційній діяльності на підприємствах різних форм власності, здійснення фінансового контролю у сфері кредитування/

073 МЕНЕДЖМЕНТ

Може займати такі посади: первинні посади у відділах середньої ланки управління: планово-економічному, виробничому, технологічному, у малих підприємствах,

081 ПРАВО

Випускник отримує ґрунтовні знання з сучасного законодавства та вміння тлумачити і правильно застосовувати закони

121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Випускник цієї спеціальності одержує фундаментальні спеціалізовані знання в галузі інформатики й обчислювальної техніки.

231 СОЦІАЛЬНА РОБОТА

Функції фахівця: виявлення та реєстрація громадян, що потребують соціальної допомоги, планування роботи щодо організації соціальних послуг, ведення особових справ громадян.

231 СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА

Функції фахівця: виховна робота в закладах освіти різних рівнів і форм власності, соціальна робота та соціальний педагогічний супровід.

242 ТУРИЗМ

Може займати такі посади: консультант з подорожей та організатор подорожей; помічник менеджера з внутрішнього туризму; помічник менеджера з міжнародного туризму.