Святкові урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам відбулися в ЕПК

Новини коледжу

 

Випускний бал найкращого коледжу Запоріжжя цього року був особливо пам’ятним, адже він проходив у рік святкування 10-літнього ювілею ЕПК. Відтак, у підготовці до свята його організатори вирішили обіграти «оскарівський зірковий» стиль: бал проходив зі справжньою червоною доріжкою, якою пройшлися випускники Економіко-правничого коледжу, їхні талановиті викладачі, гості свята. Крім того, всіх присутніх порадували святкові міми, з якими вони змогли взяти участь у пам’ятних фотосесіях свята на фоні банеру ЕПК, прикрашеного кульками у фірмових кольорах. На добру згадку фотографувалися випускники зі своїми батьками, друзями, рідними та, звичайно, з представниками адміністрації ЕПК: директором Оленою Грибанової, її заступниками Оленою 

Артеменко, Альоною Ходаковською, завідувачами відділень Олександрою Данілкіною, Лілією Козак, Ірмою Федючок, головами циклових комісій та викладачами ЕПК.

За доброю традицією, уже вшосте (з 2013 року), свято проходило в стінах Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Володимира Магара. Саме тут третього липня студенти коледжу восьми спеціальностей отримали свої перші дипломи одного з найбільш популярних навчальних закладів Запорізької області, який на сьогодні готує студентів за 10 навчальними спеціальностями.

Привітала талановитих випускників директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова. Вона відзначила, що ЕПК здійснює підготовку конкурентоспроможних фахівців європейського рівня шляхом упровадження сучасних інформаційних технологій та індивідуалізації навчання. І в цю десятилітню історію вкладено творчу працю злагодженого колективу ЕПК та його студентів. Користуються попитом серед вступників науки галузі ІТ-технологій, журналістики, фізичної культури і туризму, економічні, правові, соціальні науки. Значна перевага коледжу – наявність державного замовлення та місць у гуртожитках. Сьогодні ЕПК має розвинену матеріально-технічну базу, відкриває навчальні аудиторії оснащені інтерактивними засобами навчання. Це й зал електронних ресурсів для навчання майбутніх програмістів, три комп’ютерні класи, обладнані стаціонарними проекторами. У вересні 2016 року відкрито сучасну навчальну аудиторію, оздоблену короткофокусним інтерактивним проектором для забезпечення якості навчання. Багаторічна співпраця коледжу та факультетів ЗНУ допомагає студентам отримувати якісну освіту і професійні навички. Випускники коледжу не тільки продовжують здобувати вищу освіту на старших курсах ЗНУ, а й вдало поєднують навчання з роботою за фахом. До того ж, понад 300 першокурсників щороку приєднуються до студентства ЕПК.

«Хочу побажати, щоб всі ті знання, котрі ви отримали, дружбу, вміння спілкуватися, висловлювати свою думку і навіть користуватися програмою Moodle, щоб все це стало вам базою, основою для подальшого отримання вищої освіти у ЗНУ», — резюмувала Олена Євгенівна.

Також Директор ЕПК підкреслила, що абсолютна більшість із 162 випускників літньої групи та із 54 випускників зимової групи, а разом це більше 200 випускників, будуть продовжувати навчання у ЗНУ – це трохи більше 190 молодших спеціалістів.

Олена Євгенівна зауважила, що якісні знання, професіоналізм, конкурентоспроможність випускників сприяють зростанню довіри батьків до ЕПК. Відтак, з великою радістю вона вручила Подяки ректора ЗНУ кільком батькам цьогорічних випускників відповідальне ставлення до своїх батьківських обов’язків: Большакову Руслану Геннадійовичу та Дементій Ніні Миколаївні за гідне виховання доньки Анастасії; Загорію Сергію Олексійовичу та Федосєєвій Ользі Володимирівні за гідне виховання сина Костянтина; Куліченко Олегу Петровичу та Куліченко Тетяні Олександрівні за гідне виховання доньки Дарини; Єсаяну Араіку Борисовичу та Пайтян Лореті Вальтерівні за гідне виховання сина Едмона; Зубчинській Валерії Миколаївні за гідне виховання доньки Каміли; Ольховській Стеллі Альбертівні за гідне виховання доньки Наталії; Шевченко Олені Павлівні за гідне виховання доньки Анастасії; Бабіч Ірині Василівні за гідне виховання доньки Наталії; Бойко Людмилі Анатоліївні за гідне виховання доньки Вікторії.

Привітав вельмишановний зал проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Він відзначив: «Надзвичайно приємно бачити тут і випускників, і їхніх поважних батьків, і вельми поважних викладачів. ЕПК є окрасою нашого університету.

Тож сьогодні в нашому місті свято. Тому що найкращий університет випускає своїх талановитих випускників кращого коледжу нашого міста Запоріжжя. Я маю нагоду привітати вас від імені адміністрації ЗНУ, від імені ректора, професора Миколи Фролова. Ми Вас випускаємо у доросле життя, але не сумуємо, а навпаки радіємо. Адже більшість із Вас повертається на наші старші курси. І ми впевнені, що Ви в житті не розгубитеся і не погубитеся, адже Ви – вихованці ЗНУ та ЕПК. Я бажаю Вам віри, надії і любові. Будьте впевнені, що ЗНУ і ЕПК – це завжди Ваша домівка. Ви завжди можете звернутися до Ваших викладачів за порадою, підтримкою».

Також Геннадій Миколайович від імені адміністрації вручив кілька відзнак викладачам ЕПК. Подяки ректора оголосили Ользі Василівні Кравченко, Наталії Володимирівні Труш, Тетяні Володимирівні Турбар (за відповідальне ставлення до обов’язків куратора, значний особистий внесок у справу навчання та виховання молоді, виконання організаційно-виховної роботи в академічній групі).

Почесну місію вручення дипломів із відзнакою 22 випускникам ЕПК виконали проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук та директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова.

Продовжилося свято врученням дипломів із кожної спеціальності. Заступник декана юридичного факультету Наталія Верлос вручила документи про освіту випускникам спеціальності Правознавство. Головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності Оксана Арістова вручила дипломи випускникам спеціальностей Фінанси і кредит і Бухгалтерський облік. Документи про освіту спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» випускник отримали від декана факультету СПП Ольги Пономаренко та декана ФСУ Максима Лепського. А дипломи випускникам спеціальностей Розробка програмного забезпечення та Видавнича справа та редагування вручили декан математичного факультету Сергій Гоменюкта заступник декана факультету журналістики Анастасія Кондрико. А ось випускники спеціальності «Фізичне виховання» отримали дипломи з рук всесвітньо відомої гімнастки, олімпійської чемпіонки, заслуженого майстра спорту СРСР Ольги Стражевої.

Особливо теплі слова прозвучали під час свята й на адресу кураторів усіх груп. А це: Труш Наталя Володимирівна, Тютюнник Олена Вікторівна, Мордвінова Ірина Олександрівна, Тоцький Андрій Анатолійович, Маловічко Олена Владиславівна, Турбар Тетяна Володимирівна, Борисовська Юлія Олександрівна, Микитів Олександр Михайлович

Крім того, під час святкових урочистостей нагородили: за сумлінне виконання обов’язків старости групи, активну волонтерську діяльність та високі досягнення у культурно-просвітницькому житті коледжу – Тоцьку Дар’ю (випускниця спеціальності фізичне виховання); за сумлінне виконання обов’язків старости групи та впровадження теоретичних знань у практичну діяльність – Преподобну Анастасію (випускниця спеціальності розробка програмного забезпечення); за відповідальне ставлення до навчання, участь у науковій роботі та активну громадську позицію – Старих Олександра (розробка програмного забезпечення); за високі досягнення у навчанні, волонтерську діяльність та активну громадську позицію – Большакову Анастасію (випускниця спеціальності соціальна робота); за високі досягнення у навчанні та активну громадську позицію – Драгнєву Антоніну (випускниця спеціальності соціальна робота); за високі досягнення у навчанні та формування позитивного іміджу коледжу – Шевченко Анастасію (випускниця спеціальності видавнича справа та редагування); за сумлінне виконання обов’язків старости групи, високі досягнення у навчанні та активну життєву позицію – Федосєєва Костянтина (випускник спеціальності правознавство); за сумлінне виконання обов’язків старости групи, високі досягнення у навчанні та активну участь у культурно-масових заходах коледжу – Сіру Дар’ю (випускниця спеціальності фінанси і кредит); за сумлінне ставлення до навчання та активну громадську позицію – Бондаренко Артура (випускник спеціальності фінанси і кредит); за сумлінне виконання обов’язків старости групи та високі досягнення у навчанні –Корноголуб Ауріку (випускниця спеціальності бухгалтерський облік); за високі досягнення у навчанні – Дашковську Юлію (випускниця спеціальності бухгалтерський облік); за сумлінне виконання обов’язків старости групи, волонтерську діяльність та активну громадську позицію – Бабіч Наталію (випускниця спеціальності соціальна педагогіка); за високі досягнення у навчанні та участь у науковій роботі – Бойко Вікторію (випускниця спеціальності соціальна педагогіка); за волонтерську діяльність та активну громадську позицію – Вальчук Олену (випускниця спеціальності соціальна педагогіка); за високі досягнення у навчанні та активну волонтерську діяльність – Клочок Аліну (випускниця спеціальності соціальна педагогіка); за високі спортивні досягнення та формування позитивного іміджу коледжу – Хвостенко Іллю (випускник спеціальності розробка програмного забезпечення).

Також під час випускного балу нагородили: Кияшко Дарину (випускниця спеціальності фізичне виховання) – за активну участь у культурному і громадському житті коледжу; Булатову Карину (випускниця спеціальності фізичне виховання) – за активну участь у спортивному і громадському житті коледжу; Білоуса Сергія (випускник спеціальності фізичне виховання) – за активну участь у спортивному і громадському житті коледжу; Михайліченка Олександра (випускник спеціальності фізичне виховання) – за активну участь у спортивному і громадському житті коледжу; Омельяненко Аліну (випускниця спеціальності соціальна робота) – за сумлінне виконання обов’язків старости групи та активну роботу академічної групи; Ольховську Наталію (випускниця спеціальності видавнича справа та редагування, капітан команди КВК «Нет парня» — за активну громадську позицію та креативність у формуванні позитивного іміджу коледжу; Товстика Захара (випускник спеціальності правознавство) – за високі досягнення у навчанні, участь у науковій роботі та активну громадську позицію; Лещенка Анатолія (випускник спеціальності фінанси і кредит) – за високі досягнення у навчанні, участь у науковій роботі та активну громадську позицію; Куліченко Дарину (випускниця спеціальності правознавство, голова студентської ради Економіко-правничого коледжу ЗНУ 2016-2017 рр) – за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу та університету; Іщенка Іллю (випускник спеціальності фінанси і кредит, голова студентської ради Економіко-правничого коледжу ЗНУ 2017- 2018 рр) – за сумлінне ставлення до навчання та активну участь у культурно-масових заходах коледжу.

Варто відзначити, що організатори свята подбали про яскравий відеосупровід свята. Так, кожну спеціальність презентували на задній частині сцени оригінальними креативними роликами, котрі відзняли з використанням ефектів пісочної анімації. Крім того, про досягнення коледжу розповіли кілька творчих відеосюжетів. Окрему презентацію присвятили й кураторам усіх груп. Неймовірно яскравими подарунками для всіх присутніх стала насичена творча культурна програма від артистів Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Володимира Магара. Вони подарували усім присутнім чимало вокальних, хореографічних постановок.

Добавить комментарий