РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

Новини коледжу

ВВідсьогодні розпочалась реєстрація на пробне ЗНО, яке триватиме до 31 січня 2019 рокуна сайті  за посиланням

https://test.dneprtest.dp.ua/registration .

Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 за № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за №9/28139), Вимогами щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядком проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2019

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які зазначені у Вимогах щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядку проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році).

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2019:

16 березня (субота) Українська мова і література
23 березня (субота) Історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

Пробне тестування є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб.

Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає 136 грн. 50 коп. (разом з ПДВ).

 

Алгоритм реєстрації ПЗНО 2019

 

Добавить комментарий