Підведення підсумків виробничо-технологічної практики студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

Новини коледжу

18 жовтня 2019 року відбулась звітна конференція з виробничо-технологічної практики студентів групи К121-16 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», яка проходила з 2 вересня по 6 жовтня 2019 року. На конференції були присутні: завідувач практики Економіко-правничого коледжу ЗНУ Інна Кирилова і керівники від навчального закладу Юлія Борисовська та Вікторія Шевченко. Під час вступного слова Інна Кирилова зазначила, що виробничо-технологічна практика є невід’ємною складовою в підготовці майбутніх фахівців з інженерії програмного забезпечення і надає змогу отримати досвід розв’язання справжніх виробничих задач.

Під час проходження практики студенти займалися розробкою програмних засобів на підприємствах Запоріжжя та області, зокрема в ІТ-компаніях «Freshcode», «Light IT», «»Infocom Ltd»», «»Комп’ютулс»». В залежності від специфіки роботи підприємств студенти отримали індивідуальні завдання, результати виконання яких було представлено на звітній конференції.

Програмні розробки студентів, виконані під час проходження практики, орієнтовані на вирішення різноманітних виробничих завдань: розробка сайтів підприємств або їхніх підрозділів, адміністрування операційних систем, розробка застосунків для роботи з базами даних тощо. Зокрема, свої розробки представили:

  1. Максим Басовський: прототип месенджера для ОС Android.
  2. Ілля Шведов: мобільний застосунок для онлайн-перегляду фільмів.
  3. Діана Черкасова: сайт інтернет-магазину аксесуарів для вишивки.
  4. Анна Валяєва: клієнт-серверний застосунок мовою C#.

За час проходження практики студенти отримали важливий перший досвід виконання виробничих завдань і показали себе як достойні розробники програмного забезпечення, які вміють креативно мислити та швидко опрацьовувати необхідні обсяги додаткової інформації.

Вікторія Шевченко

 

Добавить комментарий