Про участь у Запорізькому міжнародному IT-Форумі

Новини коледжу

Днями у виставковому центрі «Козак Палац» відбулося урочисте відкриття Міжнародного IT-Forum. Серед його учасників були й представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Головним завданням цього заходу його організатори вважають популяризацію високих технологій серед запорізького бізнесу. А ще – створення можливостей для обміну досвідом бізнесменів та розробників із різних галузей, а також – відкриття місцевих високотехнологічних підприємств та ІТ-компаній для України і світу.

За словами організаторів, у форумі взяли участь близько 15 тисяч осіб – посадовців, представників бізнес-кіл, співробітників ІТ-галузі, представників закладів вищої освіти тощо. Не залишились осторонь від такого масштабного закладу й керівники, викладачі та студенти Запорізького національного університету.

В урочистому відкритті форуму взяли участь ректор ЗНУ Микола Фролов і проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Микола Олександрович наголосив на важливості проведення таких заходів, які сприяють формуванню іміджу Запорізького регіону як важливого наукового центру країни, зокрема в галузі ІТ та інших передових технологій.

Також він зазначив, що серед випускників ЗНУ – чимало представників галузі інформаційних технологій, адже викладачі вишу дбають, аби випускати сучасних висококваліфікованих фахівців. Зокрема, при цьому велику увагу приділяють практичному складнику формування у студентів потрібних компетенцій. Так, на форум традиційно завітали представники Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ. Студенти-активісти прагнуть дізнатися про останні новинки галузі та її розвиток із вуст відомих ІТ-фахівців.

Такі заходи дійсно спонукають пишатись своїм містом, бо, по-перше у ньому відбуваються такі цікаві й важливі події, а по-друге, тут мешкають дослідники та фахівці, котрі створюють наше з вами майбутнє, завдяки використанню інноваційних технологій».

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2233449070017807

 

Добавить комментарий