Про участь студентів коледжу в українсько-естонській програмі з підприємництва

Новини коледжу

З 27 лютого по 1 березня  проектна команда Науково-студентського товариства взяла участь у програмі тренінгів YEP! м.Київ. Команда складалась з 5 студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ Кравця Микити, Валяєвої Анни, Шведова Іллі, Салогуба Назара, Єрмішина Дмитра та проектного менеджера коледжу к.держ.упр., доцента Олени Заїки. В рамках відкриття тренінгів  команда, взяла участь у заході «100 Ideas that Change the World», що відбувся в UNIT.City. Івент проходив англійською мовою. На відкриття були запрошені естонські організатори. На заході було приблизно 100 студентів із різних куточків України.

Студенти коледжу обрали тему для висловлення власного бачення: “How to develop new higher education system within existing challenges?” та успішно виступили перед загалом.

Наступного дня відбувався буткемп для індивідуальних учасників YEP!starter, щоб згенерувати ідеї для участі в інкубаційній програмі. Студентів проінформували про освітні програми YEP та можливості, які отримуюсь резиденти інкубатору. А також про інкубатори та акселератори в Україні та за кордоном.

Студенти ЕПК опанували методологію Design thinking для генерування ідей, які учасники зможуть реалізувати в інкубаційній програмі.

Третього дня студенти прослухали лекцію «Business chemistry» та взяли участь у воркшопі від команди YEP, де можна було розібрати цікаві кейси, пов’язані з формуванням команди та роботою в ній. В цьому заході студенти ЕПК показали найкращій результат серед команд та отримали запрошення взяти участь у наступному тренінгу «IDEATION & TEAM FORMATION | BUSINESS MODEL CANVAS», який проводитимуть естонські спікери з 13 по 14 березня 2018 року в м.Київ.

Олена Заїка, Микита Кравець