ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ПРОБНЕ ЗНО-2018!

Новини коледжу

Студенти 2 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, візьмуть участь у ПРОБНОМУ ЗНО!

Реєстрація осіб для участі в ПРОБНОМУ

зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься

з 09 до 31 січня 2018 року на сайті https://dneprtest.dp.ua

Вартість пробного ЗНО – 132 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ від 13.10.2017 №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році».

Студенти, які візьмуть участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня. Кожен учасник пробного ЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», доступ до якого буде здійснюватися через «Особистий кабінет учасника ПЗНО» з 24.03.2018 до 26.03.2018.

12 січня з 11:00 до 12:00 год. ви маєте унікальну можливість отримати відповіді на будь-які питання стосовно ЗНО-2018 у директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марини Горбенко-Хвастунової.

Телефонуйте на номери 097-394-18-14 та 063-565-86-61.

За цими ж телефонами можна поставити питання заздалегідь.

Запам’ятайте!

Після реєстрації на ПЗНО уважно заповнити на сайті реєстраційну форму, перевірити правильність зазначених даних та надати згоду на обробку персональних даних. Роздрукувати сформований PDF-документ із реєстраційною карткою, у якій буде зазначено логін та пароль для доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», та квитанціями на оплату кожного із замовлених тестувань. Здійснити оплату на основі сформованих квитанцій протягом 5 (п’яти) робочих днів в установі будь-якого банку України. Останній день прийому платежів – 05 лютого 2018 року. Кошти, перераховані після 05 лютого 2018 року, зараховуватися не будуть. Зберегти квитанцію (чек), що підтверджує проведення операції оплати. Ідентифікація платежу здійснюється автоматично за кодом, який вказано в квитанції(ях) в полі «Призначення платежу». Він унікальний для кожного предмета та учасника пробного ЗНО. Звертайте увагу касира на обов’язкове внесення цього коду до поля «Призначення платежу». Якщо у призначенні платежу в квитанції не вказані дані або вказані невірні дані, гроші не зможуть бути зараховані. Квитанція про оплату вважається підтвердженням ознайомлення та згоди з умовами пробного ЗНО. Проконтролювати надходження платежу до ОРЦОЯО в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО». Якщо через 5 робочих днів після оплати надходження коштів не зафіксовано в «Особистому кабінеті», звернутися за телефоном інформаційної підтримки ОРЦОЯО (048-784-89-36, 0482-32-35- 09). До 01 березня 2018 року в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО» буде розміщено запрошення-перепустку, де буде вказано час і місце проведення пробного ЗНО. Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати.

Бажаємо успіхів!

Добавить комментарий