Про результати Всеукраїнського конкурсу «Фінансова грамотність»

Новини коледжу

22 листопада  студенти 3 курсу спеціальності облік і оподаткування Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Фінансова грамотність», що проходила у онлайн-режимі (згідно наказу ІМЗО від 31.10.2018 р «Про деякі питання проведення Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» у 2018/2019 навчальному році»).

Конкурс «Фінансова грамотність» дозволив студентам перевірити власні знання з економіки, фінансів та бізнесу.

Мета конкурсу – нагадати учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів, сутності фінансів, раціонального управління власним доходом та витратами, критичного мислення у процес і прийняття повсякденних економічних рішень.

Зміст завдань визначається не стільки шкільною програмою, скільки необхідністю ефективного вирішення повсякденних фінансових питань, що є актуальним як у студентські роки, так і в процесі трудової діяльності.

Викладач економічних дисциплін коледжу Лариса Птіцина запропонувала студентам групи К 71-16 взяти участь в конкурсі, за результатами якого вони отримали дипломи ІІ-ІІІ ступеня, а також сертифікати учасників.

Необхідно зазначити, що серед переможців двобою за рейтингом оцінок буде визначено десять команд-переможців для півфінальної та фінальної гри. Уточнена дата проведення ігор – 03-04 грудня 2018 року, м. Київ.

Добавить комментарий