Проходження та захист професійно-орієнтованої практики соціальних педагогів Економіко-правничого коледжу

Новини коледжу

З січня 2019 року група студентів 2 курсу спеціальності соціальна педагогіка Економіко–правничого коледжу ЗНУ розпочала практику в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Запоріжжя. Перші дні практики  розпочались з ознайомлення із  основними положеннями роботи Центру та практичними обов’язками  соціального педагога. Кожен день на заняття приходили працівники ЦСССДМ і розповідали про свій досвід роботи в соціально-педагогічної сфері. Куратор практики Оксана Семененко, знайомила з темами, які пов’язані з соціальним супроводом і послугами центру з дітьми, сім’ями та молоді, які опинились в складних життєвих обставинах. Також студенти відвідали один з підрозділів ЦСССДМ, де у студентів коледжу була можливість відвідати унікальну сенсорну кімнату, в якої проходять реабілітацію діти, які стали жертвами насилля, або які опинилися в складних життєвих обставинах.

Друга половина практики проходила в Запорізькому обласному благодійному фонді «Флоренс».

Головним завданням практики було ознайомлення з програмою «Кенгуру», де соціальні педагоги та психологи проводять корекційні заняття з дітьми з інвалідністю, ознайомитись з навичками ефективної комунікації, формами та методами роботи соціального педагога з різними категоріями населення. Практика в цій організації змогла започаткувати ази командної дисципліни.

Головною подією в усій практиці стала участь в 10 інтегративному концерті «Світ Великих Сердець», де студенти допомагали не тільки організувати свято та виступали на сцені разом з дітьми. Різноманітні фотозони, аквагрими, розважальна програма, танці, пісні та ігри залишили безліч позитивних емоцій.

Практика відкрила нові технології, які можуть використовувати у своєї діяльності соціальний педагог, навчила формувати власні думки та вміти працювати у команді; відкрила різноманітність вправ та тренінгів для проведення навчальних занять.

7 травня відбулась звітна конференція з проходження виробничої практики, на якої були присутні керівники від баз практики. Виражаємо вдячність за отриманий досвід та цікаві заняття Оксані Семененко — фахівцю із соціальної роботи Запорізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Олені Руденко, заступнику директора Запорізького обласного благодійного фонду «Флоренс».

Ольга Крат, Катерина Тарасова

Добавить комментарий