Профілактика ВІЛ/СНІДу: роль студентської молоді

Новини коледжу

30 листопада у Економіко-правничому коледжі ЗНУ для студенів 1 курсу спеціальності соціальна педагогіка був проведень тренінг, присвячений Міжнародному Дню боротьби з ВІЛ/СНІД.

Тренінг проводила викладач коледжу, тренер програми «Програма 15»: Профілактика ВІЛ – інфекції та підтримка психосоціального здоров’я в Україні (Фонд Благополуччя дітей, Brot fur die Welt) Катерина Тарасова.

Тема ВІЛ/СНІД, а також стереотипів, які супроводжують цю інфекцію, знайшла відгук у студентів — учасників тренінгу. Катерина Юріївна привернула увагу до проблеми, надала аргументи на користь безпечної поведінки молоді, допомогла виробленню навичок такої поведінки, свідомого ставлення до власного здоров’я щодо профілактики поширення ВІЛ-інфекції. Перша чистина вправи «Ступень ризику» показала, що учасники мають дуже скривджену інформацію та багато міфів стосовно ВІЛ/СНІД.

Інформаційне повідомлення «ВІЛ/СНІД: основні визначення поняття, шляхи передачі, лікування та профілактики ВІЛ — інфекції» надало студентам якісну інформацію про шляхи передачі, лікування та профілактики ВІЛ–інфекції, та розвінчало міфи стосовного цього захворювання. Вправа «Міфи про ВІЛ» теж пройшла дуже жваво, учасники активно висловлювали свою точки зору, була дуже вдала дискусія. Друга частина вправи «Ступінь ризику» після отриманих знань допомогла учасникам закріпити отриману інформацію, проаналізувати помилки суспільства.

Учасники тренінгу розповіли, що ця тема тренінгу допомогла розширити знання про ВІЛ – інфекцію, розвінчати міфи, які стосуються ВІЛ/СНІД. Вони зауважили як важливо знати не тільки про шляхи передачі цієї інфекції, але і про вміння захистити себе, знати про безпечну  та відповідальну поведінку.

Добавить комментарий