Профорієнтаційний захід для учнів Запорізької гімназії 31

Новини коледжу

НАВІЩО ВЧИТИСЬ? На таке питання шукали відповідь учні  Запорізької гімназії №31, яких 26 лютого 2019 року тепло зустріли ті, хто знає відповідь на це питання – студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Адже студенти визначилися зі своїм життєвим покликом і шляхом його реалізації та баченням власної кар’єри. В цьому їм допомагають викладачі коледжу, які  повсякчасно допомагають розкриттю здібностей студента, набуттю необхідних навичок, компетенцій, що сприятиме їх реалізації у певній сфері діяльності. Адже з листопада 2018 року в Економіко-правничому коледжі працюють викладачі у якості освітньо-кар’єрних консультантів. 

Наші освітньо-кар’єрні консультанти Лілія Козак, Ольга Ковтун, Олександра Данілкіна, Олена Ходаковська, Наталія Яцук за короткий час зустрічі провели відверту розмову з гостями про відповідальне ставлення до свого майбутнього – до пошуку професії й професійної самореалізації.

Серйозність поставлених питань заохотила школярів до серйозної розмови і розуміння її важливості для свого майбутнього. Цьому  посприяла і атмосфера. Адже учнів було запрошено до трьох комп’ютерних  аудиторій, де освітньо-кар’єрні консультанти запропонували електронне експрес-тестування для визначення кар’єрних можливостей, розкрили перспективи  Економіко-правничого коледжу ЗНУ, як освітньої платформи для реалізації кар’єрних планів, проінформували про правила прийому вступної компанії  2019 року.

Учні зрозуміли важливість питання «Навіщо вчитися?» і поглянули на ЗНО як сходинку до престижних професій. Вони змогли ознайомитися з різноманіттям шляхів побудови кар’єри, маючи одну зі професійних кваліфікацій, які пропонують в Економіко-правничому коледжі.

Серед гостей була значна частина тих, хто ще не визначився з майбутнім шляхом, не розуміє, як реалізувати в професії вже існуючі таланти. Для вирішення цих важливих життєвих питань організаторами було запропоновано зареєструватися  на сторінці Освітньо-кар`єрний центр «Seed», який є результатом проектної діяльності ЕПК і передбачає проведення тренінгів з освітньо-професійного планування за кошти гранту. Багато учнів виявили бажання стати учасниками найближчих зустрічей 26, 27, 28 березня 2019 року.

 https://sites.google.com/view/sycez/

Якщо вас також цікавить  такі питання чекаємо вас в Освітньо-карєрному центрі Економіко-правничого коледжу ЗНУ реєструйтеся https://sites.google.com/view/sycez/, і ми поговоримо про успішне майбутнє!

Фотогалерея: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2266924540298091&type=3

 

Наталія Яцук

Добавить комментарий