ПРОБНЕ ЗНО-2020 Необхідно спробувати!

Новини коледжу

Реєстрація триває

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і дає можливість:

  • психологічно налаштуватися на проходження ЗНО;
  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2020.
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені у визначений час на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО);
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень. Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти.

НОРМАТИВНА БАЗА

  • Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання»
  • Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році»
  • Порядок проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2020 році, затверджений наказом ДпРЦОЯО від 22.11.2019 № 120

ВАРТІСТЬ ПРОБНОГО ЗНО 138 грн (разом з ПДВ) за одне тестування

ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 03 до 24 січня 2020 року. Зареєструватися необхідно на сайті dneprtest.dp.ua

Реєстрація для участі у пробному тестуванні не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО!

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО

21 березня 2020 року – українська мова і література

28 березня 2020 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

МОЖЛИВА КІЛЬКІСТЬ ТЕСТУВАНЬ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета. Неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях!

Пробні тести укладаються державною мовою.

Тестові завдання пробного ЗНО укладаються УЦОЯО та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Пункти проведення пробного ЗНО (пункти тестування) створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які зазначені в Переліку адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської та Запорізької областей, де створюватимуться пункти проведення пробного ЗНО в 2020 році

ЗАПРОШЕННЯ

Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО (запрошення) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування(-вань), буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 2 березня 2020 року.

ЧАС ПОЧАТКУ ТЕСТУВАННЯ

До пункту проведення пробного ЗНО, адресу якого вказано у запрошенні, необхідно прибути не пізніше 10 год. 50 хв.

ДОПУСК ДО ПУНКТУ ТЕСТУВАННЯ

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити:

паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу; запрошення для участі в пробному ЗНО.

ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОБНОГО ЗНО

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

21–23 березня 2020 року (українська мова і література);

28–30 березня 2020 року (інші предмети).

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО: з української мови і літератури – 27 березня 2020 року, з інших предметів – 3 квітня 2020 року. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти!

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ

Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено в такі терміни:

24 березня 2020 року (українська мова і література);

31 березня 2020 року (інші предмети).

Усю необхідну інформацію щодо ЗНО та пробного тестування можна отримати на сайті ДпРЦОЯО www.dneprtest.dp.ua, у соціальних мережах «Facebook» «Дніпропетровський РЦОЯО», «Instagram» «ЗНО Дніпро / Запоріжжя», «Telegram» ЗНО Дніпро / Запоріжжя». а також для студентів коледжу — у завідувача педагогічним відділенням Економіко-правничого коледжу ЗНУ Федючок І.З.

Добавить комментарий