ПРОБНЕ ЗНО-2019: ПОБАЧ ПЕРСПЕКТИВУ!

Новини коледжу

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 08 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької області –

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=75

Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 за № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139) та Правилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році (будуть опубліковані до 30 листопада).

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Вартість пробного ЗНО буде оголошено до 11 грудня 2018 року

Докладніше — у розділі «Пробне ЗНО» http://testportal.gov.ua/probzno/

РАДИМО ВСІМ МАЙБУТНІМ УЧАСНИКАМ ЗНО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ТЕСТУВАННІ!

Добавить комментарий