ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС — НАШ КУРС НА ОСВІТУ МАЙБУТНЬОГО!

Новини коледжу

10 лютого 2019 року Економіко-правничий коледж ЗНУ провів День відкритих дверей, на який завітало майже 150 абітурієнтів зі шкіл міста та області. Майбутні студенти відвідали консультації експертів у різних сферах фахової підготовки спеціалістів та мали можливість пройти комп`ютерне тестування за обраною спеціальністю. Дуже докладно та доступно передставили юридичну сферу викладач Марина Іщенко та студентки Карина Яковчук та Вікторія Філенко, абітурієнти ставили багато запитань про дисципліни, що викладаються та особливо про практику. Яскравою була презентація спеціальності туризм від Лариси Ніколаєвої та випускника-відмінника Андрія Бая, який тільки 1 лютого отримав омріяний диплом з відзнакою. Викладачі Галина Микитів та Олександр Микитів розповіли про особливості творчої спеціальності журналістика освітньої програми видавнича справа та редагування.

     Майбутнім економістам та менеджерам про широкі можливості працевлаштування розповідали Людмила Чичун та Ірина Мордвінова, інтерактивна вікторина допомогла краще зрозуміти, що саме будуть вивчати студенти в коледжі.

      На захід прийшли абітурієнти, що бажать навчатися на спеціальності фізична культура і спорт, керівник з фізичного виховання коледжу Анна Бєлоус розповіла про особливості проведення творчого конкурсу для цієї спеціальності та важливості спортивного вдосконалення для студентів. Олена Маловічко та Катерина Тарасова провели тренінг для майбутніх соціальних робітників та соціальних педагогів, пояснили абітурієнтам, що за цими професіями майбутнє. Найбільш чисельними були майбутні програмісти, к.т.н. викладач коледжу Юлія Твердохліб розкрила абітурієнтам секрети успіху у сфері інформаційних технологій та запропонувала намалювати он-лайн комікси. Викладач математики Ганна Фоменко порадила як краще підготуватися до вступних випробувань.

      Родзинкою заходу стала презентація нової спеціальності коледжу початкова освіта. Викладачі Наталія Яцук та Ольга Ковтун підготували для майбутніх вчителів щасливих дітей цікавий треніг з використанням багатьох інноваційних методик та з використанням конструктора LEGO. Такий підхід дозволив абітурієнтам зануритися в атмосферу Нової української школи, творцями якої стануть майбутні випускники цієї спеціальності. Економіко-правничий коледж ЗНУ усвідомлює всю відповідальність та вже зараз реалізує новітні методики викладання на заняттях.

      Батьки абітурієнтів мали можливість поспілкуватися  з директором коледжу Оленою Грибановою, заступниками директора Олександрою Данілкіною та Альоною Ходаковською та відповідальним секретарем відбіркової комісії коледжу Лілією Козак, щодо особливостей вступу 2019 року та організації освітнього процесу в Економіко-правничому коледжі ЗНУ.

     Нагадуємо, що з 12 лютого розпочинають свою роботу підготовчі курси. Встигни записатися!

Фотогалерея

Добавить комментарий