Представники Управління патрульної служби з’ясовували рівень освіченості в питаннях «булінгу» студентів коледжу

Новини коледжу

Минулого тижня у Економіко-правничому коледжі ЗНУ для студенів 3 курсу спеціальності менеджмент була організована зустріч із представниками поліцейського Управління патрульної поліції капралом поліції Кариною Петрук та лейтенантом поліції Владиславом Євстратовим .

Ініціатором та організатором зустрічі виступив  викладач коледжу Катерина Тарасова. Роль модератора взяла на себе куратор групи Олена Тютюнник.

Мета заходу: з’ясування рівня освіченості в питаннях «булінгу» та інформування студентів з приводу відповідальності за участь у боулінгу.

Шляхом відповіді на начебто прості запитання гостей з’ясувалося, що майже всі присутні мають вірне уявлення про таке явище як «булінг», однак більшість з подивом дізналась, що їх жарти у разі підтримки іншими можуть вважатися булінгом.

Проглядаючи соціальні ролики студенти самостійно дійшли висновку про незворотні наслідки булінгу.

Підсумовуючи виступи студентів Олена Вікторівна наголосила що боулінг — це конфлікт двох сторін на фоні мовчазної згоди третьої сторони. Тому лише толерантне ставлення один до одного допоможе будь якій групи ефективно співпрацювати.

Далі студентам запропонували чудові вправи, які допоможуть уникати конфліктних ситуацій. Всі бажаючі мали змогу особисто спробувати «правильно» реагувати на тиск та насмішки зі сторони групи.

А для мотивації аудиторії до толерантного ставлення Карині Ігорівна Петрук наголосила, що 02.10.2018 року Верховна Рада України у першому читанні прийняла законопроект № 8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу»

Під час опитування з’ясувалось, що жоден студент не знає про адміністративну відповідальність за булінг у вигляді штрафу в розмірі від 340 грн до 850 грн., а за повторний випадок булінгу протягом року, або булінг щодо неповнолітнього, або вчинений з особливою жорстокістю – від 1700 грн до 3400 грн. За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, передбачається накладання штрафу на батьків таких осіб у розмірі від 340 грн до 850 грн.

Наприкінці спілкування студенти подякували гостям за цікаву зустрів та отриману інформацію представники Управління патрульної поліції побажали аудиторії порозуміння та активності в питаннях протидії булінгу. Цікава зустріч завершалась спільним фото.

Добавить комментарий